Jak dostać starter Virgin Mobile za darmo?

starter virgin mobile
Mówią, że nie ma nic za darmo, ale to nie do końca prawda. Mogą się o tym przekonać wszyscy chętni. Virgin Mobile rozdaje prezenty i to nie tylko swoim klientom – bez żadnych zobowiązań i kruczków.

Jest takie powiedzenie, że za darmo to można dostać… No, nieważne. Ta maksyma się zresztą i tak nieco zdezaktualizowała dzięki Virgin Mobile. Operator rozdaje w końcu wszystkim chętnym swoje karty SIM. Nie trzeba nic płacić! Wystarczy odebrać przesyłkę i cieszyć się z darmowych 10 GB transferu.

Virgin Mobile chce ułatwić swoim klientom życie jak tylko się da. Nie wymaga od nich, by udawali się do pobliskiego kiosku lub salonu prasowego w celu nabycia startera, a potem kombinowali, jak tu szybko kartę zarejestrować. Klientem Virgin Mobile można zostać bez wychodzenia z domu i bez żadnych opłat!

Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, żeby zamówić starter Virgin Mobile za 0 zł. Nie ma tutaj żadnej ściemy – nie tylko starter jest darmowy, ale również dostawa z rejestracją. Wystarczy zostawić operatorowi swoje dane, a lada moment zapuka do drzwi kurier ze świeżą kartą SIM.

Nowa karta SIM będzie od razu zarejestrowana. Wystarczy odebrać ją z rąk kuriera i poczekać chwilę na aktywację karty. Potem można od razu włożyć ją do swojego urządzenia i korzystać – wszystko to bez żadnych opłat! Starter, chociaż jest darmowy, to nie przychodzi pusty.

Karta SIM pełna internetu

Darmowa karta SIM od Virgin Mobile pozwala od razu podłączyć się do internetu. Virgin Mobile daje za darmo aż 10 GB internetu i 5 zł na korzystanie z innych usług. Dzięki temu świeżo upieczeni posiadacze startera Virgin Mobile, mając taką kartę SIM, mogą od razu zacząć korzystać z karty. I to wszystko za darmo!

Gdy już posiadacz nowiutkiego SIM-a od Virgin Mobile wykorzysta darmowe gigabajty i 5 zł dostępne na karcie, to może doładować konto online, a potem wybrać jeden lub kilka z atrakcyjnych pakietów i cieszyć się bardzo tanimi rozmowami, SMS-ami i pakietami danych.

Darmowy starter Virgin Mobile – co dalej?

Najłatwiej zrobić to doładowując konto za min. 25 zł i wpisując *222*29# na klawiaturze telefonu. Kod USSD aktywuje pakiet #BEZLIMITU. To oznacza aż 30 GB transferu oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y na miesiąc!

Jest jeszcze jedna świetna promocja – po doładowaniu konta za zaledwie 5 zł i wpisaniu kodu *222*1# można aktywować pakiet #WAKACYJNY_WYPAS i cieszyć się z 20 GB internetu mobilnego przez miesiąc. No prawie jak za darmo!

 

źródło: virgin mobile

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *