Sony i TIDAL razem promują muzykę w jakości HiFi

Sony i TIDAL

Sony i TIDAL przygotowały specjalną promocję. Dzięki niej melomani mają możliwość słuchania muzyki w jakości HiFi przez 90 dni za darmo.

Każdy, kto w okresie trwania promocji od 1 listopada 2017 do 31 stycznia 2018, kupi jeden z produktów Sony z technologią Bluetooth. Z takich kategorii jak: słuchawki, głośniki, kina domowe lub soundbary. Może otrzymać za darmo voucher na 90 dni dostępu do serwisu muzycznego TIDAL. I to w jakości HiFi (wartość rynkowa 120 PLN brutto).

Żeby otrzymać voucher wystarczy, w okresie trwania promocji, zarejestrować zakupiony produkt na stronie www.90dnimuzyki.pl. Wgrać zdjęcie lub skan dowodu zakupu w postaci paragonu albo faktury. Po dokonaniu przez organizatora weryfikacji zgłoszenia, na podany przez uczestnika promocji adres poczty elektronicznej lub numer telefonu przesłany zostanie voucher z kodem dostępu do serwisu TIDAL.

Oferta „90 dni muzyki” ważna jest w okresie od 1 listopada 2017 do 31 stycznia 2018 lub do wyczerpania kodów promocyjnych TIDAL HiFi.

Promocja obejmuje wybrane sieci sklepów stacjonarnych oraz internetowych.

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku. Jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 000 materiałów wideo w wysokiej jakości.

 

 

źródło: SONY

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *