Smartwatch Garett Kids5 to idealny prezent komunijny

Smartwatch Garett Kids5

Idealny prezent komunijny powinien nie tylko ucieszyć obdarowanego trzecioklasistę, ale też jego opiekunów. Dlatego szczególnie dobrym pomysłem są gadżety elektroniczne oferujące atrakcyjne funkcje i jednocześnie zwiększające bezpieczeństwo dziecka. Takie możliwości i atuty ma smartwatch Garett Kids5.

 

Urządzenia internetu rzeczy od lat są pozycjonowane właśnie jako przedmioty użyteczne, ale też zwiększające komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Konkretnymi funkcjonalnościami, które praktycznie mogą wykorzystać konsumenci, reklamowane są również smartwatche. W przypadku modelu Garett Kids5 mówić możemy nie tylko o inteligentnym zegarku, ale też zabawce edukacyjnej i lokalizatorze GPS.

Producent wyposażył Kids5 w najnowszą wersję trackera, który umożliwia monitorowanie położenia posiadacza urządzenia. Po skonfigurowaniu aplikacji w smartfonie łatwo jest ustalić geosiatkę, a więc obszar, w jakim użytkownik może się poruszać. Po przekroczeniu granicy, zegarek natychmiast wysyła stosowne powiadomienie. W każdym momencie dziecko może również nacisnąć przycisk SOS, by szybko powiadomić bliską osobę o niebezpieczeństwie.

Smartwatch Garett Kids5

Ważący mniej niż 50 gram, wykonany z silikonu Kids5 posiada kolorowy i dotykowy ekran 1.22 cala. Użytkownik może nie tylko sprawdzić aktualną datę i godzinę, zmierzyć czas stoperem czy wynik w krokomierzu, ale też przeglądać zdjęcia w foto albumie i zająć sobie czas grą matematyczną. Producent wyposażył zegarek we wbudowany aparat i latarkę LED, dodatkowo zwiększając jego wszechstronność.

Smartwatch Garett Kids5 to znakomita propozycja na prezent komunijny. Dostępny w ofercie ABC Data polskiej produkcji zegarek może przykuć uwagę konsumentów, szukających nie tylko atrakcyjnego, ale przede wszystkim użytecznego upominku. Warto już dziś mieć go w swoim portfolio.

 

 

 

źródło: abc data

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *