myPhone Pocket 2 -smartfon na każdą kieszeń

myPhone Pocket 2

Od dziś portfolio myPhone wzbogaca smartfon Pocket 2. Druga generacja popularnego, 4,5-calowego modelu polskiej marki. Nowy smartfon urzeknie miłośników kompaktowych rozwiązań. Zmieści się w każdej kieszeni i da się obsługiwać jedną dłonią, czego nie sposób powiedzieć o modelach z dużymi ekranami. Jego działanie wspiera procesor Spreadtrum oraz czysty, certyfikowany system Android 7.0 Nougat. myPhone Pocket 2 dostępny jest w cenie 219 złotych w sklepie internetowym producenta i u wybranych partnerów.

 

myPhone Pocket 2 to 4,5-calowy smartfon wyróżniający się smukłą, nowoczesną obudową, którą wzbogaca elegancka, metalowa ramka. Ma ekran w rozdzielczości 854×480 pikseli zaskakujący możliwościami obrazu i komfortem użytkowania. Jego zoptymalizowane podzespoły zapewniają dobre wrażenia podczas podejmowania podstawowych zadań i korzystania z najpopularniejszych aplikacji.

Za jego działanie odpowiada bowiem 4-rdzeniowy procesor Spreadtrum SC7731C oraz 1 GB pamięci RAM. Nowy Pocket 2 jest wyposażony w wyjmowany, litowo-jonowy akumulator 1400 mAh. Zapewnia on do kilku godzin nieprzerwanych rozmów lub długi czas działania w trybie czuwania. Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail. Natomiast Wi-Fi umożliwia udostępnianie sieci innym. Smartfon jest wyposażony w dwa aparaty: główny 2 Mpx oraz przedni VGA. Fotografie, muzykę oraz inne pliki multimedialne można zapisać na wewnętrznej pamięci telefonu (8 GB). Jest opcja rozszerzenia jej o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD. Do ważnych funkcji modelu myPhone Pocket 2 należą również: Dual SIM, dzięki któremu bez problemu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie łącząc telefon służbowy z prywatnym, a także Bluetooth i GPS.

myPhone Pocket 2

Smartfon pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services), zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania, które zostało sprawdzone przez Google.

 

Model myPhone Pocket 2 w czarnej obudowie dostępny jest w wyjątkowej cenie 219 złotych w sklepie internetowym producenta i u wybranych partnerów.

źródło: myPhone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *