Słuchawki SBH24 w przedsprzedaży z Xperią XA2 i Xperią XA2 Ultra.

Słuchawki SBH24

Rusza akcja przedsprzedaży smartfonów Xperia XA2 i Xperia XA2 Ultra. W prezencie ‒ Słuchawki SBH24 , czyli sprytny zestaw słuchawkowy Bluetooth.

Jeśli lubisz niespodzianki (a wiemy, że lubisz!), ta niespodzianka bardzo Cię ucieszy! Minimum starań i świetny prezent może być Twój. Jak tego dokonać? Przedsprzedaż Xperii XA2 prowadzona jest w salonach sieci Play i Sony Centre oraz w sieciach handlowych ‒ RTV Euro AGD, Saturn, Media Markt, Allegro Strefa Marek ‒ wyłącznie w oficjalnym sklepie Sony Mobile prowadzonym przez M-point, Media Expert, Komputronik, X-kom.pl oraz w  Neonet.pl.

15 stycznia swój udział w tej akcji przedsprzedaży zapowiedziała sieć T-Mobile, a niedługo później dołączy do niej Plus.

Słuchawki SBH24 będą doskonałym dopełnieniem smartfonów Xperia XA2 i Xperia XA2 Ultra. Ten niewielki zestaw słuchawkowy Bluetooth z klipsem łączy wytrzymałą konstrukcję, wysoką jakość dźwięku i obsługę bez użycia rąk w jednym eleganckim urządzeniu.

Akcja trwa do 2 lutego 2018 roku lub do wyczerpania zapasów! Skorzystaj!

CZY TO JUŻ WSZYSTKO? NIE!

W salonach Sony Centre oraz w sieciach handlowych na rynku otwartym ruszyła przedsprzedaż modelu Xperia XA2 Ultra. W przedsprzedaży, podobnie jak w przypadku Xperii XA2, dodawany będzie zestaw słuchawkowy SBH24. Oferta również jest limitowana.

Zawsze możesz skrócić czas poszukiwania promocji i kliknąć tutaj, a trafisz bezpośrednio do Sony Centre!

 

 

źródło: sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *