My Company Polska – Polscy przedsiębiorcy docenili smartfony Samsung

Firma Samsung, po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Marki Godnej Zaufania w plebiscycie organizowanym przez magazyn My Company Polska. Respondenci docenili firmę w kategorii „Producenci telefonów komórkowych i smartfonów”.

Badanie dotyczyło 24 kategorii, w których przedsiębiorcy bazując na subiektywnej opinii wybierali jedną, wiodącą markę. W kategorii „Producenci telefonów komórkowych i smartfonów” Samsung został niekwestionowanym liderem. Od 2016 roku, czyli od pierwszej edycji badania firma Samsung co rok niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce w tej kategorii.

Jesteśmy niezwykle dumni, że od początku plebiscytu My Company Polska, polscy przedsiębiorcy uznają smartfony marki Samsung za urządzenia najbardziej godne zaufania. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, tego, że nasza ciężka codzienna praca nad umacnianiem tego zaufania procentuje – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Polska. – Podstawą naszego sukcesu są 2 uzupełniające się czynniki – wysokiej jakości produkty oraz sprawna obsługa posprzedażowa i szereg usług dodanych dedykowanych polskim przedsiębiorcom.

Badanie, na zleceniu magazynu My Company Polska, przeprowadził instytut badawczy Kantar Millward Brown, realizując ankiety online wśród przedstawicieli sektora MSP. Respondenci w otwartych pytaniach wskazywali marki, które ich zdaniem zasługują na miano godnych zaufania.

 

 

 

 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *