Samsung i Komputronik zatrzęsą targami PGA 2019

Ponad 220 wystawców, 1500 stanowisk do gier i 80 tysięcy miłośników gamingu, esportu i nowych technologii. Już dzisiaj, 18 października startują targi PGA (Poznań Game Arena). Oczywiście i w tym roku nie zabraknie firm Samsung i Komputronik Gaming, które przygotowały szereg atrakcji dla odwiedzających. Na stoisku Samsung4gamers x Komputronik Gaming, gracze będą mogli m.in. zapoznać się z najnowszą ofertą monitorów, w tym z modelem CRG5 o częstotliwości odświeżania 240Hz i nowymi telefonami z serii Note10+. Na uczestników będą też czekali znani polscy influencerzy, streamerzy i profesjonalni gracze tacy jak Radyjko, LisekHD czy Agravein, z którymi będzie można zmierzyć się w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
PGA 2019 Samsung4gamers x Komputronik Gaming

Przy stoisku czekać będą członkowie profesjonalnych drużyn esportowych, takich jak Devils One, Agravein oraz influencerzy, profesjonalni gracze i streamerzy tacy jak Lisek HD, KeepTheBeat, Smarte, Radyjko czy CTSG. Gratką dla fanów będzie także obecność drużyny PRIDE, która oficjalnie ogłosi nowy skład w League of Legends (LoL).

Poniżej lista głównych atrakcji, które będą czekały na uczestników na stoisku Samsung4gamers x Komputronik Gaming

240Hz CHALLENGE

240 botów na specjalnie zaprojektowanej mapie – Kto podejmie wyzwanie 240Hz i w jak najkrótszym czasie wyeliminuje wszystkich przeciwników otrzyma monitor gamingowy Samsung. Każdego dnia wyzwanie zaczyna się od nowa!

PRO TEAM TIME

W sobotę 19 października na jednej scenie spotkają się topowe polskie drużyny League of Legends: Devils One, PRIDE oraz Diablo Chairs. Zawodnicy tych drużyn zmierzą się ze sobą oraz widzami w trybie… 1 na 1! Razem z uczestnikami postaramy się ustalić, kto jest największym „kozakiem” gier solo.

MKRR: Hearthstone – pojedynek 1 vs 5

Znany gracz Hearthstone podejmie niecodzienne wyzwanie. Zagra partię jednocześnie… z 5 widzami! Czy uda mu się zapanować nad wszystkimi kontami i wygrać z ludźmi odwiedzającymi stoisko?

Agravein: TFT – walcz o TOP 3

Zmierz się z Agraveinem w TFT (Teamfight Tactics) i zgarnij interesujące upominki. To nie będzie łatwa przeprawa, a nagrody wygra tylko 3 najlepszych graczy – na jedno z tych miejsc czyha sam Agravein, który użyje wszystkich swoich taktyk. Jeżeli oglądałeś jego streamy, to Twoje szanse rosną.

Lisek HD: Fifa 20 – Volta z Liskiem

Volta to nowy, bardzo dynamiczny system gry w FIFA 20. Pokaż, na co Cię stać i zmierz się z byłym Mistrzem Polski – LiskiemHD. Jeśli uda Ci się go pokonać, wynagrodzimy Ci to zestawem gadżetów- zapewniają organizatorzy.

KeepTheBeat: NBA2K20 – daj kosza youtuberowi

KeepTheBeat pokaże Wam, jak grać w nową odsłonę najpopularniejszej koszykarskiej gry…. a może to Wy mu pokażecie, jak to się robi. Sprawdź swojego skilla na naszym stoisku.

Smarte: Fortnite – pojedynek par

Na stoisku nie mogło zabraknąć kultowego Fortnite’a. W tym roku Smarte rzucił wyzwanie Radyjko, ale żeby nie było zbyt sztampowo, w pojedynku zagrają youtuberzy wspomagani przez publiczność w trybie „Ty grasz myszką, a ja klawiaturą”. Gra w takim tandemie to mnóstwo śmiechu – nie tylko dla zawodników .

CTSG: różne tytuły – zróbmy to razem!

Macie dość rywalizacji? No to może czas zrobić coś razem! Pomoże nam w tym CTSG, który razem z Wami podejmie wyzwanie w popularnych grach kooperacyjnych, takich jak „Overcooked”.

PULSAR VR

Święto gier bez wirtualnej rzeczywistości – na pewno nie na stoisku Samsung4Gamers oraz Komputronik Gaming. Specjalnie zaprojektowany fotel do gier VR dostarczy niezapomnianych wrażeń.

RETRO GAMING

Dla tych, którzy tęsknią za pikselowymi grami, mamy nie lada smaczek. Na stoisku będzie można zagrać w klimatyczną grę nawiązującą klimatem do starych klasyków. Dodatkowo uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w jednej z mini retro gier i zawalczyć o „wyjątkową retro figurkę”. Warto podkreślić, że twórcami gry „Back to 1998” są Polacy.

Ekipa Samsung4gamers x Komputronik Gaming czeka na zwiedzających od piątku do niedzieli w godzinach 9:00 – 18:00. Stoisko zlokalizowane jest w pawilonie numer 5.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *