Samsung Galaxy Note9 o pojemności 512GB już w sprzedaży.

Samsung Galaxy Note9, najnowszy flagowy smartfon jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Co ważne, klienci zainteresowani modelem z 512GB wbudowanej pamięci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty odkupu. Zyskać dodatkowe 800 zł w przypadku starszych urządzeń Note. Lub 400 zł w przypadku innych urządzeń. A także z rozszerzonych możliwości ochrony w ramach pakietu usług Guard Note9. Promocja trwa od 24 sierpnia do 30 września.

Samsung Galaxy Note9 jest już dostępny w regularnej ofercie sklepów Samsung Brand Stores, salonów operatorów komórkowych oraz w sklepach partnerów handlowych firmy Samsung. Model z 512GB wbudowanej pamięci jest objęty specjalną promocją. W ramach której klienci, którzy zdecydują się odsprzedać stary smartfon, otrzymają kod promocyjny o gwarantowanej wartości 800 zł, jeśli odsprzedawany telefon będzie urządzeniem z serii Note lub 400 zł, w przypadku innych smartfonów. W obu przypadkach, kod promocyjny podnosi cenę odsprzedawanego urządzenia. A gwarantowana kwota jest niezależna od jego stanu.

Co więcej, nabywcy modelu z 512GB pamięci, po uprzedniej rejestracji w programie Guard Note9, będą mogli skorzystać również z jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy zbitego ekranu (niezależnie od okoliczności zbicia). Oferta promocyjna trwa od 24 sierpnia do 30 września.

Samsung Galaxy Note9

Samsung Galaxy Note9 wyposażono w najbardziej inteligentny podwójny aparat w historii smartfonów marki Samsung. Dzięki sztucznej inteligencji, aparat w Galaxy Note9 rozpoznaje elementy zdjęcia, takie jak scena i temat, by automatycznie sklasyfikować je w jednej z 20 kategorii i natychmiast optymalizuje ustawienia. Co więcej, zmienna przysłona (F1.5/F2.4) zapewnia wysokiej jakości zdjęcia, niezależnie od warunków oświetleniowych.

Wraz z Galaxy Note9, na rynku debiutuje nowy S Pen, pozwalający kontrolować całe urządzenie. Dzięki obsłudze technologii Bluetooth Low-Energy, S Pen zapewnia zupełnie nowy sposób korzystania z Note. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać zdjęcie, zaprezentować slajdy, zatrzymać odtwarzanie wideo, muzyki czy włączyć lub wyłączyć nagrywanie. Kolejne funkcje i aplikacje zintegrowane z nowym rysikiem S Pen są już przygotowywane przez developerów.

 

Samsung Galaxy Note9

Urządzenie oferuje także najwyższą wydajność, dzięki procesorowi, wyprodukowanemu w technologii 10nm. Akumulator o pojemności 4000 mAh, zapewniający energię na cały dzień pracy. A także nawet 1TB miejsca na ulubione zdjęcia, filmy i aplikacje (128GB lub 512GB pamięci wewnętrznej oraz obsługę kart MicroSD o pojemności do 512GB). Smartfon jest dostępny w jednej z trzech wersji kolorystycznych: Midnight Black, Lavender Purple z rysikami w kolorze dobranym do obudowy oraz Ocean Blue z S Pen w kolorze żółtym.

 

 

 

 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *