Samsung Galaxy A6 i A6+ – eleganckie i praktyczne smartfony w ofercie

Galaxy A6

Firma Samsung Electronics zaprezentowała dzisiaj nową linię praktycznych smartfonów Galaxy A6 i A6+. Wyposażonych w zaawansowane aparaty, wyświetlacze Infinity oraz oferujących m.in. uwierzytelnianie przy pomocy skanera twarzy.

Samsung Galaxy A6 i A6+ łączą najlepsze funkcje znane z flagowych smartfonów marki. Bezramkowy wyświetlacz Infinity, zaawansowane aparaty, wyjątkowe wzornictwo. A także wygodne uwierzytelnianie przy pomocy twarzy lub skanera linii papilarnych, oferując tym samym konsumentom praktyczne smartfony codziennego użytku.

 

Galaxy A6 i A6+ wyposażono w zaawansowane tylne aparaty z jasnym obiektywem (F1.7), które zapewniają wysokiej jakości zdjęcia. Model A6+ oferuje dodatkowy obiektyw z tyłu, co pozwala w prosty sposób regulować głębię ostrości i efekt bokeh, zarówno podczas robienia zdjęcia, jak i po jego zrobieniu. Przednie aparaty wyposażono w matryce 16MP i 24MP, obiektywy F1.9 oraz regulowaną lampę błyskową LED.

Najnowsze smartfony marki Samsung świetnie sprawdzają się w zastosowaniach multimedialnych. Duży, bezramkowy wyświetlacz Infinity (odpowiednio 5,6” i 6”) oraz technologia dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, zapewniają niezapomniane wrażenia w trakcie oglądania filmów czy słuchania muzyki za pośrednictwem smartfonu.

Wydajne podzespoły w połączeniu z funkcjami, takimi jak App Pair sprawiają, że Galaxy A6 i A6+ doskonale radzą sobie z wielozadaniowością, pozwalając jednocześnie korzystać z dwóch aplikacji. Funkcja Always on Display, dostępna w modelu Galaxy A6+, zapewnia szybki i wygodny dostęp do wielu powiadomień wprost z zablokowanego ekranu urządzenia. Dla wygody użytkownika oba smartfony wspierają także technologię Near Field Communication (NFC), umożliwiając tym samym płatności zbliżeniowe.

Samsung Galaxy A6 i A6+ dostępne są w trzech eleganckich kolorach: czarnym, złotym i lawendowym.

 

Urządzenia zadebiutują na polskim rynku w drugiej połowie maja.

 

 

 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *