Samsung i Disney tworzą wyjątkowe Emoji AR dla Galaxy S9 i S9+

Samsung i Disney

Firmy Samsung i Disney wprowadzają ulubionych bohaterów firmy Disney. Myszkę Miki i Myszkę Minnie – jako nowe Emoji AR dla smartfonów Galaxy S9 i Galaxy S9+. Kultowe postaci Disney, po raz pierwszy w historii, ożyją w rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu będzie je można wykorzystać m.in. w wiadomościach. W tym roku do Myszki Miki i Myszki Minnie, dołączą także bohaterowie filmów IniemamocniZwierzogród i Kraina lodu.

 

Przez wprowadzenie naszych postaci i baśni na nowe platformy cyfrowe pozwalamy użytkownikom obcować z filmami Disney wszędzie tam, gdzie są nasi widzowie. Jesteśmy w stanie przyciągnąć nowe pokolenia fanów – powiedział John Love, Vice President, Apps w Disney Consumer Products and Interactive Media. Emoji AR z bohaterami marki Disney, oferują użytkownikom Galaxy S9 i S9+ innowacyjne podejście do treści i w zabawny sposób wprowadzają magię do wiadomości.

 

Przy ponad 6 miliardach emojis wysyłanych dziennie, naszym celem było stworzenie zabawnej, ekscytującej metody komunikowania się – powiedział Younghee Lee, CMO i Executive Vice President w Samsung Electronics. Wiedzieliśmy, że nie ma lepszego partnera niż marka Disney. Twórcy jednych z najbardziej ukochanych postaci w historii aby uczynić nasze Emoji AR najszczęśliwszymi twarzami na ziemi. A także dać użytkownikom dostęp do najpopularniejszych bohaterów, których mogą przesyłać swoim znajomym na różnych platformach.

Począwszy od 16 marca użytkownicy smartfonów Galaxy S9 i S9+ mogą pobrać postaci Disney z trybu Emoji AR w swoim aparacie.

Dostępne w Galaxy S9 i S9+ Emoji AR umożliwiają użytkownikom tworzenie zabawnych, spersonalizowanych wiadomości, które można wysyłać do znajomych. W Emoji AR zastosowano technologię głębokiego uczenia się i rozpoznawania twarzy. Daje to możliwość odwzorowania ponad 100 rysów twarzy. Pozwala to na stworzenie repliki 3D. Umożliwiającej użytkownikom tworzenie ciekawych, dostosowanych do ich potrzeb wiadomości, które mogą wysłać znajomym. Emoji AR oferuje osiemnaście wstępnie ustawionych naklejek w standardowym formacie AGIF. Można je przesłać każdemu, bez względu na to, jakiego rodzaju smartfon posiada.[1] Użytkownik może przypiąć ulubione Emoji AR do swojego wyświetlacza Always On Display. Dzięki czemu widzi je zawsze, gdy spojrzy na swój telefon.

[1] Dostępność osiemnastu wstępnie ustawionych naklejek różni się w zależności od emoji i obecnie nie obejmuje postaci Disney.

 

 

 

 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *