Samsung Blue Week – nowa promocja na smartfony

Samsung Blue Week

Firma Samsung przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników smartfonów czekających na Czarny Piątek. Samsung Blue Week to najnowsza promocja obejmująca urządzenia Galaxy Note9, S9/S9+ oraz A7. Z oferty można skorzystać w dniach 12 – 18 listopada. A w przypadku zakupu w sieci Plus do 25 listopada.

 

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji Samsung Blue Week otrzymają zwrot części kwoty wydanej na smartfon. Wysokość zwrotu zależy od wybranego modelu telefonu. W przypadku Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy S9/S9+ zwracana jest kwota 500 złotych. A w przypadku Galaxy A7 300 złotych.

 

Smartfony w promocji Samsung Blue Week dostępne będą w okresie od 12.11.2018, godz. 00:01 do dnia 18.11.2018, godz. 23:59 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Dłużej, bo do 25.11.2018, godz. 23:59 promocja potrwa w Polkomtelu. Aby skorzystać z oferty należy kupić i aktywować smartfon Galaxy objęty promocją, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zwrot części wydanej kwoty nastąpi za pośrednictwem bankomatów sieci Euronet.

 

Smartfony biorące udział w promocji to najnowsi przedstawiciele trzech linii produktowych: Galaxy A, A, Galaxy S oraz Galaxy Note. Model A7 został wyposażony w tylny aparat z trzema obiektywami, w tym utraszerokim 120° oraz funkcją Live Focus. Galaxy Note9 z kolei wyróżnia się przełomowym rysikiem S Pen, który po raz pierwszy wyposażono w moduł Bluetooth. Natomiast modele Galaxy S9/S9+ jako pierwsze smartfony w historii marki zaoferowały aparat ze zmienną przysłoną, który pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabym świetle.

 

Elementem wspólnym tych smartfonów jest Platforma Knox – kompleksowy, wielowarstwowy system zabezpieczeń, który chroni urządzenia Samsung na poziomie sprzętowym i oprogramowania. Knox stanowi podstawę dla dodatkowych funkcji i rozwiązań, takich jak np. Bezpieczny Folder, aplikacja Samsung, która w pamięci smartfonu tworzy dodatkowo zabezpieczoną przestrzeń dedykowaną najbardziej wrażliwym danym i aplikacjom użytkownika.

 

 

 

 

 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *