Co roku nowy smartfon dla przedsiębiorców w T-Mobile

Tylko do końca lipca kupując Samsung Galaxy S8 w T-Mobile można skorzystać z wyjątkowej promocji. Ten model nie dość, że będzie o 200 złotych tańszy, to jeszcze można po roku wymienić go na nowy.

Sezonowa oferta operatora skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, dla których ważne jest podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W biznesie smartfon to nie tylko bardzo ważne narzędzie pracy, pozwalające na pozostawanie w ciągłym w kontakcie z partnerami, Klientami czy podwykonawcami, lecz także wizytówka firmy. Jeśli chcemy więc wyznaczać trendy w swojej dziedzinie, warto postawić na najnowocześniejszą technologię. Odpowiedzią na potrzeby firm, które pragną być liderem w swojej branży, jest nowa promocja T-Mobile.

 

Nowy smartfon po roku

Do 31 lipca br. w T-Mobile dla przedsiębiorców jest wyjątkowa promocja, która pozwala na wymianę smartfona po roku na nowszy model. Wystarczy przenieść numer od innego operatora lub podpisać nową umowę w ofercie proFirma NOVA. Klienci, którzy zdecydują się na tę ofertę, mogą liczyć na dodatkowy rabat. Za Samsunga Galaxy S8 zapłacą jedynie 899 złotych brutto. Po upływie 12 miesięcy będą mogli wymienić go na najnowszy, topowy model z serii S. Warunkiem jest odsprzedanie pierwszego nieuszkodzonego smartfona i przeznaczenie uzyskanej w ten sposób kwoty na obniżenie ceny nowego telefonu.

 

Nielimitowana rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet w telefonie bez limitu danych

W ramach tej promocji klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Czarnogórze, Macedonii oraz Albanii. Otrzymają także dostęp do Internetu w telefonie bez limitu danych w kraju. Natomiast podczas zagranicznych podróży będą mieli do dyspozycji pakiet 4,05 GB w Unii Europejskiej. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a powyżej z prędkością do 1 Mb/s. Abonament miesięczny promocyjnej oferty proFirma NOVA to tylko 109,99 złotych netto.

 

źródło: t-mobile

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *