Rusza przedsprzedaż Xperii XZ1 i Xperii XZ1 Compact

xperii

Nie czekaj! Kup swój ulubiony, wyczekiwany smartfon już teraz i zgarnij nieziemsko dobre słuchawki od Sony  w kolorach zbliżonych do barw najnowszych modeli Xperii.

Wejściu na polski rynek nowych modeli z rodziny Xperia towarzyszy specjalna oferta przedsprzedażowa. Warto sięgnąć po atrakcyjne dodatki!

W sklepie internetowym sieci T-Mobile, a także  w internetowej sprzedaży sieci: Saturn, Media Markt, Euro RTV AGD, Komputronik, Media Expert, Sony Centre, X-kom.pl, Neonet oraz w oficjalnym sklepie Sony Mobile prowadzonym przez M-point w Strefie Marek na Allegro.pl można będzie kupić Xperię XZ1 wraz z wybranym modelem wybornych słuchawek ‒ Sony WH800 lub Sony WH900. Cena: 2999 zł. Xperia XZ1 dostępna będzie w Polsce od drugiej połowy września wyłącznie w sieci T-Mobile (w wersji single SIM) oraz w sieciach handlowych na otwartym rynku (w wersji dual SIM).

Akcja sprzedaży premiowej obejmie również mniejszą siostrę ‒ Xperię XZ1 Compact, która dostępna będzie w Polsce od października wyłącznie w sieci Plus (wersja single SIM). Tutaj również startowi nowego modelu towarzyszy wyjątkowa oferta przedsprzedażowa ‒ smartfon dostępny będzie w sklepie internetowym Plus wraz ze słuchawkami do wyboru: Sony WH800 lub Sony WH900. Orientacyjna cena rynkowa: 2599 zł.

Terminy? Są ważne, bo jak sądzimy ‒ tak jest niemal za każdym razem ‒ liczba chętnych na udział w tej formie sprzedaży przekroczy wielokrotnie pulę smartfonów i słuchawek przeznaczonych dla naszych fanów. Lepiej zatem zamówić zestaw wcześniej…

W sklepach internetowych Plus, Saturn, Media Markt, Komputronik, Neonet, Media Expert, RTV Euro AGD, Sony Centre, X-kom.pl, Allegro strefa marek, Sklep internetowy Sony Mobile (estore) sprzedaż trwa od dnia 1.09.2017 od godz. 00:00:00 do dnia 22.09.2017 do godz. 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów. W T-Mobile od 11.09.2017 r. od godz. 00:00:00 do dnia 22.09.2017 do godz. 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin akcji ‒ regulamin

 

 

 

 

źródło: SONY

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *