Premium Mobile liderem w statystykach przenoszenia numerów od początku 2018 roku!

Tego jeszcze na polskim rynku nie było – operator Premium Mobile już trzeci kwartał z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w bilansie przenoszenia numerów, bijąc na głowę wszystkich operatorów sieci komórkowych.

Patrząc na bilans, najwięcej osób zdecydowało się przenieść numer i zostać w Premium Mobile. Tylko w III kwartale 2018 roku ten bilans w przypadku tego operatora wyniósł 15 676 numerów. Jest to rewelacyjny wynik. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym czasie z puli Orange ubyło 23 957 numerów. Natomiast Play opuściło 22 475 klientów.

Według najnowszych danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) za trzeci kwartał 2018 roku, dotyczących procedury przenoszenia numerów telefonów komórkowych między wszystkimi operatorami działającymi w Polsce. Premium Mobile z wynikiem netto 15 676 numerów w trzecim kwartale utrzymuje pozycję niekwestionowanego lidera od początku 2018 roku. Jest to wyjątkowa, wręcz „rekordowa” sytuacja – żaden operator wirtualny nie osiągnął jak dotąd takich wyników.

I to tym bardziej znacząca, że klienci Premium Mobile, w przeciwieństwie do pozostałych operatorów, nie są związani długookresowymi umowami zawieranymi na czas określony. Mogą je w dowolnej chwili wypowiedzieć z zaledwie 30-dniowym wyprzedzeniem. A jednak nie tylko chętnie zmieniają dotychczasowe oferty na Premium Mobile, ale również zostają u tego operatora. Oferta jest prosta, przejrzysta i tania.  Natomiast jakość usługi i obsługi dobra, co jak widać doceniają klienci.

Na drugim miejscu zestawienia UKE uplasował się Plus z wynikiem +10 853. Zaś trzecią pozycję zajęła sieć Aero 2 z +4 541 przenoszonych numerów.

źródło: spectator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *