Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce.

klientów z Ukrainy

Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce. Teraz w Plus na Kartę za 25 zł miesięcznie znajdzie się wszystko czego potrzebują. Duże pakiety internetowe, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger. Najtańsza stawka połączeń do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell. Usługi bez limitu w Polsce i do tego rok ważności konta.

Od 15 czerwca w Plus na Kartę można mieć:

  • Duże pakiety GB– po każdym doładowaniu klient otrzymuje bonus w postaci pakietów GB oraz darmowy transfer na Viber, który jest aplikacją cieszącą się dużą popularnością w Europie Wschodniej, w szczególności na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii, oraz na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie – Facebook i Messenger.
  • Bez Limitu – nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y za 25 zł miesięcznie.
  • Długa ważność numeru – numer ważny rok bez doładowania.
  • Najtańszy kontakt z bliskimi na Ukrainie – 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i Lifecell – to najniższacena oferowana klientom ukraińskim na polskim rynku.

Z oferty można skorzystać kupując każdy starter Plusa (oprócz Prosto na Kartę). W tym także specjalny starter w języku ukraińskim. By włączyć promocję „Taniej na Ukrainę” wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści 19 pod numer 80161.

Pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu. A pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiet usług bez limitu w Polsce.

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

W ramach oferty „Taniej na Ukrainę” można też skorzystać z promocji „Poleć Plusa” i za polecenie oferty na kartę w sieci Plus otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni.

 

 

 

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *