PlayStation® 4 i trzy gry PlayLink w przedsprzedaży Xperii XZ2

Startuje przedsprzedaż Xperii XZ2 w rewelacyjnym zestawie z konsolą PlayStation® 4 i trzema grami PlayLink!

Sony Mobile z mocnym przytupem zaczyna wdrażać swoje reklamowe hasło promujące nowe modele flagowców Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact. ZANURZ SIĘ W ROZRYWCE! – i proponuje zanurzyć się… wszystkimi zmysłami!

W jaki sposób?

Dziś rusza przedsprzedaż Sony Xperia XZ2. Niezwykle kuszącym dodatkiem przy zakupie Xperii XZ2 będzie (UWAGA, to prawdziwy hit na rynku!) konsola PlayStation® 4 500 GB. A także trzy gry PlayLink: „Wiedza To Potęga”, „Ukryty Plan” oraz „To Jesteś Ty”.

Taki zestaw otrzyma każdy, kto na rynku pierwotnym weźmie udział w przedsprzedaży. Kupi Xperię XZ2, wyróżnioną przez portal PhoneArena tytułem najlepszego smartfonu na targach MWC 2018 w Barcelonie.

Xperia XZ2 to smartfon wybitnie dopasowany do potrzeb graczy: ma wyświetlacz 5,7” Full HD+HDR, procesor Snapdragon 845 gwarantujący płynność działania oraz najbardziej na świecie wydajną baterię w smartfonach klasy premium – według analiz niezależnej firmy Strategy Analytics.

Wyposażono go również w unikatowy system dynamicznej wibracji, dzięki któremu gracz nie tylko ogląda swoją grę, ale jednocześnie czuje ją w dłoniach, poprzez aktywne wibracje towarzyszące efektom dźwiękowym.

Dlaczego Sony Mobile zdecydowało się na współpracę z PlayStation®? Miłośnicy gier docenią ten smartfon nie tylko z powodu wymienionych powyżej cech, ale również dlatego, że jest on w pełni kompatybilny z PlayStation®.

Poprzez Remote Play można grać w dowolną grę PS4™, korzystając z wyświetlacza Xperii zamiast telewizora i można to robić w dowolnym miejscu na ziemi. Wystarczy mieć podłączenie do sieci WiFi. To idealne rozwiązanie dla urlopowiczów, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi ulubionymi rozrywkami na czas wakacyjnego urlopu. A ci, którzy nie mają jeszcze PlayStation® mogą grać na Xperii w dowolną grę z Google Play podłączając do smartfonu bezprzewodowy kontroler DualShock®.

Cena promocyjnego zestawu przedsprzedażowego:
smartfon Xperia XZ2 + konsola PlayStation® 4 500 GB + trzy gry PlayLink to 3599 złotych.

Przedsprzedaż zorganizowana jest wspólnie z wiodącymi sieciami operatorskimi i handlowymi.

Zestaw można zamawiać w następujących sklepach internetowych:

• Od 12 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym RTV Euro AGD (www.euro.com.pl). Saturn (www.saturn.pl). MediaMarkt (www.mediamarkt.pl). Allegro Strefa Marek – wyłącznie w Oficjalnym Sklepie Sony Mobile prowadzonym przez M-point. Media Expert (www.mediaexpert.pl). Komputronik (www.komputronik.pl). X-kom.pl (www.x-kom.pl). Neonet.pl (www.neonet.pl). Redcoon (www.redcoon.pl). A także w sieci Sony Centre – w sklepie internetowym www.scentre.pl i w sklepach stacjonarnych Sony Centre.

• Od 16 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) smartfon wraz z zestawem promocyjnym w sklepach internetowych sieci operatorskich – Plus (www.plus.pl), T-Mobile (www.tmobile.pl) oraz Play (www.play.pl)

Smartfon Xperia XZ2 do sprzedaży trafi 6 kwietnia 2018 roku w cenie 3599 zł. Xperia XZ2 dostępna będzie w wersji Single SIM w sieci Orange, Plus i Play, a w wersji Dual SIM w sieci T-Mobile i na rynku otwartym. W zestawie sprzedażowym dostępna będzie szybka ładowarka UCH12W, przejściówka USBC EC260 (umożliwiającą ładowanie smartfonu oraz jednoczesne słuchanie muzyki) oraz słuchawki MH750.

Dodatkowo w tym samym czasie, od 6 kwietnia rozpocznie się sprzedaż mniejszego brata flagowca Sony – Xperii XZ2 Compact w cenie 2599 zł.

XZ2 Compact dostępna będzie tylko w wybranych sieciach. W zestawie sprzedażowym dostępna będzie mocna ładowarka UCH20, przejściówka USBC EC260 (umożliwiającą ładowanie smartfonu oraz jednoczesne słuchanie muzyki) oraz słuchawki MH750.

źródło: sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *