Odkup oraz dodatkowe ubezpieczenie wyświetlacza – Samsung Galaxy S10

Smartfony Samsung z flagowej linii Galaxy S10 są, od 27 maja, dostępne w atrakcyjnych ofertach promocyjnych, które można łączyć. Teraz kupując smartfon Galaxy S10e, S10 lub S10+ można zyskać 350 zł, odsprzedając w rozliczeniu stary smartfon. A w ramach promocji Samsung Care+ Ubezpieczenie otrzymać dodatkowo bezpłatnie 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza.
  • Promocje trwają od 27 maja do 28 lipca 2019 roku.
  • Nagrodą w promocji Odkup Wiosna jest Voucher zwiększający wartość odkupu telefonu klienta o 350zł
  • Nagrodą w promocji Samsung Care+ Ubezpieczenie jest bezpłatne, 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza zakupionego smartfonu
  • Galaxy S10 to linia najnowszych, flagowych smartfonów marki Samsung. Obejmuje modele S10e, S10 i S10+ wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED. Do tego zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super steady

Promocje Odkup Wiosna i Samsung Care+ Ubezpieczenie trwają do 28 lipca. Można z nich skorzystać kupując smartfony z linii Galaxy S10 za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store. A także sieci wybranych partnerów handlowych.

Promocja Odkup Wiosna

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kupując najnowszy flagowiec z linii Galaxy S10 zdecydują się odsprzedać stary smartfon. Aby skorzystać z promocji należy zakupić Samsung Galaxy S10e, S10 lub S10+ u partnerów handlowych, których lista wskazana jest w Regulaminie promocji. Zakupu należy dokonać w dniach od 27 maja do 28 lipca 2019. Następnie aktywować urządzenie do 31 lipca 2019. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i pobranie specjalnego vouchera w ciągu 14 dni od daty aktywacji urządzenia. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Klient może zrealizować voucher w ramach sprzedaży smartfonu będącego jego własnością w ramach Odkupu przez 7 dni od daty pobrania. Jednak nie dłużej niż do dnia 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23.59. Voucher zwiększa cenę odsprzedawanego przez klienta smartfona o 350zł, niezależnie od wartości urządzenia.

Promocja Samsung Care+ Ubezpieczenie

Kupując smartfon z linii Galaxy S10 pomiędzy 27 maja a 28 lipca można skorzystać również z promocji Samsung Care+ Ubezpieczenie. W jej ramach konsumenci otrzymają bezpłatne 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza. Aby skorzystać z oferty należy aktywować urządzenie do 31 lipca 2019. A następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i w terminie do 29 dni od dnia aktywacji smartfonu wypełnić znajdujący się tam formularz.

Ubezpieczenie można samodzielnie przedłużyć na okres 9 miesięcy za dodatkową opłatą.

Galaxy S10+, S10, S10e – wybierz doskonały flagowiec

Samsung Galaxy S10e, S10 i S10+ to najnowsze smartfony z flagowej linii smartfonów Galaxy S. Urządzenia te wyposażone są w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych do 5,8 do 6,4 cala. Do tego posiada zaawansowany aparat z szerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super steady. Ma też funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń (z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych). A także dostrojone przez AKG głośniki stereo z technologią Dolby Atmos. Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *