Nowe funkcje w PLAY NOW!

PLAY NOW

Zebrało się nam parę nowości w PLAY NOW, o których chcę Wam powiedzieć 😉

Jeśli macie w abonamencie tę usługę a z niej nie korzystacie to bardzo Was do niej zachęcam. Nawet sam pakiet podstawowy to sporo programów:

Macie do dyspozycji także kilka pakietów dodatkowych – HBO, Sport, Kids, Fun oraz Extra.

Dodatkowo w ramach PLAY Kino co dwa tygodnie dostajecie filmowy hit – tym razem jest to Kryptonim HHhh.

A nowości?

Po pierwsze – możecie z PLAY NOW korzystać również za granicą! Podczas weekendowych czy wakacyjnych wyjazdów możecie oglądać sport, filmy czy seriale na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego – czyli Unii Europejskiej razem z Norwegią i Islandią. Pamiętajcie tylko, że poza Polską PLAY NOW nalicza dane standardowo, więc chcąc obejrzeć cały mecz czy nadrabiając cały sezon serialu polecam podpięcie się do lokalnej sieci Wi-Fi.

To naprawdę świetne info przed majówką oraz sezonem urlopowym 😉

Po drugie – w najnowszych wersjach aplikacji oraz na stronie www.playnow.pl pojawiła się nowa sekcja „Oglądaj dalej„. Jak sama nazwa wskazuje znajdziecie tam materiały, których nie skończyliście oglądać tak, żebyście mogli łatwo do nich wrócić. Przerwaliście mecz w 80 minucie? Może wyścig Formuły 1 na 5 okrążeń do końca? Serial tuż przed zwrotem akcji? A może po prostu musieliście dojechaliście do Waszego przystanku i musieliście wyjść z aplikacji?

Od teraz wystarczy jeden klik by kontynuować oglądanie 😉

Po trzecie – cały czas wprowadzają nową zawartość do PLAY NOW. Ostatnio dołączyli do pakietu podstawowego nowy kanał – Stopklatka TV (co też możecie zauważyć na screenie powyżej). Obejrzycie wiele uznanych filmów i seriali.

I finalnie po czwarte – coś, na co czekało wiele osób. Wprowadzili możliwość wyboru ścieżki audio oraz napisów! Taką opcję znajdziecie w przypadku filmów i seriali z biblioteki HBO (stopniowo uzupełniamy bazę również w przypadku starszych produkcji) a w przypadku wybranych kanałów telewizyjnych będziecie mogli wybrać angielską ścieżkę dźwiękową. Ta funkcja nie dotyczy jeszcze Google Chromecast, ale team PLAY NOW mocno pracuje nad tym, by jak najszybciej to zmienić!

 

 

 

 

 

źródło: play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *