Nokia 7.1 – wyróżnij się z tłumu.

Nokia 7.1 to idealne połączenie stylu i wartości. Wyświetlacz PureDisplay Full HD+ 5,84 cala o proporcjach ekranu 19:9, rozciągający się od krawędzi do krawędzi, zapewnia ogrom wrażeń, nie zwiększając rozmiarów urządzenia. Z przodu i z tyłu szkło o wyprofilowanych pod kątem wygody użytkowania krawędziach oraz korpus z aluminium serii 6000 — Nokia 7.1 wyróżnia się wycinanym diamentowo, kolorowym fazowaniem.

Zdjęcia zrobione telefonem Nokia 7.1 wyglądają tak dobrze, że aż chce się je udostępniać. Podwójny aparat tylny z elementami optycznymi firmy ZEISS pozwala uzyskać oszałamiające zdjęcia. A dzięki technologii SI możesz nadać zdjęciom artystyczną głębię, dodając postacie 3D, maski i filtry.

 

Zarejestruj każdy szczegół dzięki telefonowi Nokia 7.1

Rób oszałamiające, realistyczne zdjęcia HDR telefonem Nokia 7.1. Postaw na większą wyrazistość, ostrość i jasność oraz szerszą gamę kolorów i większą szczegółowość. Zarówno w jasnych, jak i ciemnych obszarach — udostępniaj zdjęcia, obok których nie można przejść obojętnie.

Nokia 7.1
Zdjęcia jakości studyjnej o niewiarygodnej głębi ostrości

Najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie. Dzięki zaawansowanemu układowi kamer z pomiarem głębi obrazu i elementami optycznymi firmy ZEISS możesz bez wysiłku uzyskać zdjęcia klasy profesjonalnej z pięknym bokeh.

Większa kontrola nad funkcjami aparatu w trybie interfejsu Pro

Użyj opcjonalnych ustawień ręcznych balansu bieli, ISO, przysłony i migawki, by uzyskać na zdjęciu zamierzony efekt.

Dwa razy więcej zabawy w trybie Dual-Sight

Użyj trybu Dual-Sight, dodając w czasie rzeczywistym postacie 3D, maski oraz filtry do zdjęć i filmów. Publikuj transmisje na żywo w serwisie YouTube lub na Facebooku bez wychodzenia z aplikacji do obsługi kamery.

Bez względu na to, czy jesteś w słonecznych plenerach, czy w skąpo oświetlonym pomieszczeniu, ekran telefonu Nokia 7.1 dynamicznie dostosowuje się do otoczenia, zapewniając wspaniałe wrażenia wizualne.

Konwersja z SDR do HDR

Dzięki przeprowadzanej w czasie rzeczywistym konwersji z SDR do HDR wszystkie filmy mogą mieć jakość obrazu HDR.

Oglądaj filmy HDR

Tryb HDR umożliwia zwiększenie kontrastu w celu uzyskania realistycznych kolorów i pełnych życia szczegółów, a nagrania prezentują się zgodnie z zamierzeniami twórcy.

Streaming filmów HDR

Ciesz się oszałamiającą, kinową jakością nagrań HDR oferowanych przez wiodących dostawców online.

Nokia 7.1 to cały dzień bez ładowania

Żywotność baterii w telefonie Nokia 7.1 wystarcza na cały dzień oglądania, grania i korzystania z Internetu bez ładowania. Mocy obliczeniowej starczy na wszystko. Od gier AR po streaming — dzięki wydajnej platformie mobilnej Qualcomm® Snapdragon™ 636.

Najlepsze, co oferuje Android oraz najnowsze innowacyjne rozwiązania Google

Telefon Nokia 7.1 jest wyposażony w system Android One z oprogramowaniem firmy Google. Korzystaj wyłącznie z funkcji, które Cię interesują. Dzięki prostemu interfejsowi i szeregowi dobranych, wstępnie zainstalowanych aplikacji wszystko jest proste. Do tego należy dodać nielimitowane przechowywanie wysokiej jakości zdjęć  w usłudze Zdjęcia Google. Regularne uaktualnienia zabezpieczeń. A także możliwość uaktualniania systemu operacyjnego przez dwa lata oznaczają, że telefon Nokia 7.1 z systemem Android One pozostaje bezpieczny. Dzięki temu zapewnia dostęp do najnowszych innowacji firmy Google, takich jak optymalizacja pod kątem funkcji Asystent Google.

 

źródło: nokia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *