Elegancki myPhone Q-Smart III Plus od czwartku w Biedronce

Q-Smart III Plus

W najbliższy czwartek 21 grudnia zadebiutuje w Biedronce zupełnie nowy model myPhone Q-Smart III Plus. 5,5-calowy, elegancki smartfon z popularnej serii za 399 zł. Model został stworzony dla bardziej wymagających użytkowników. A to dlatego, że wyróżnia się parametrami zapewniającymi płynne działanie i z pewnością ucieszy wszystkich, którzy znajdą go pod choinką.

myPhone Q-Smart III Plus to model z popularnej serii Q-Smart oferującej smartfony wyróżniające się eleganckim designem. Smukłą obudową i srebrnymi ramkami, które w tym wypadku otaczają duży, 5,5-calowy ekran HD z technologią In-Plane Switching. Dzięki temu wyświetlacz zapewnia niezwykłe wrażenia, obraz niemal jak żywy i doskonałą widoczność pod każdym kątem. Wnętrze telefonu jest nie mniej atrakcyjne ponieważ za szybkość działania telefonu odpowiada 4-rdzeniowy procesor wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Nowy Q-Smart jest wyposażony w litowo-jonowy akumulator 2950 mAh zapewniający do kilku godzin nieprzerwanych rozmów, lub długi czas działania w trybie czuwania. Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail, a Wi-Fi umożliwia udostępnianie sieci innym.

Telefon jest wyposażony w dwa aparaty. Główny 8 Mpx, dzięki któremu można utrwalić najważniejsze chwile życia. A także 5 Mpx do robienia selfie. Fotografie, muzykę oraz inne pliki multimedialne bez problemu zapiszemy na wewnętrznej pamięci telefonu (16 GB). Można ją rozszerzyć o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD (do nabycia oddzielnie). Do ważnych funkcji smartfona należą również: Dual SIM, GPS i Bluetooth. Q-Smart III Plus pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services). A to zapewnia stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania, które zostało sprawdzone przez Google.

Q-Smart III Plus

Smartfon posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

Model myPhone Q-Smart III Plus ze starterem TuBiedronka dostępny będzie w cenie 399 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 21 grudnia 2017 do 3 stycznia 2018 lub do wyczerpania zapasów.

źródło: myPhone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *