myPhone i HAMMER na targach IFA w Berlinie

myPhone i HAMMER będą jednymi z wystawców prestiżowych targów IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie. Przedstawiciele brandów podczas imprezy zaprezentują ostatnio wprowadzone modele z ekranami w formacie 18:9. A także nowości – m.in. kolejne modele HAMMER oraz urządzenia marki techBite. Start wydarzenia już 31 sierpnia.

– IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki – pełny przegląd nowości na rynku, ważne miejsce prezentacji i spotkań osób z branży mobilnej. Więc tak dużej firmy jak mPTech, której produkty dostępne są w niemal 20 krajach Europy, w Berlinie po prostu nie może zabraknąć – tłumaczy Piotr Spychalski, Dyrektor Sprzedaży firmy mPTech. – Oprócz utrzymania wysokich wyników sprzedaży w Polsce i w krajach, w których działamy od lat, skupiamy się też na poszerzaniu dystrybucji i współpracy z nowymi partnerami, stąd m.in. nasza obecność w stolicy Niemiec – dodaje Piotr Spychalski.

mPTech na swoim stoisku zaprezentuje pełne portfolio. Urządzenia marek HAMMER, krajowego lidera smartfonów o wzmocnionej konstrukcji. A także myPhone oraz techBite – nowego brandu firmy z elektroniką użytkową. Jakich nowości możemy się spodziewać? Producent zapowiada, że poza prezentacją niedawno wprowadzonych do sprzedaży modeli z ekranem w formacie 18:9, czyli tych z rodzin myPhone: Pocket, FUN oraz Prime, a także HAMMERA Energy 18×9, będą też niespodzianki. Wśród nich myPhone FUN 6 LITE – pierwszy model firmy z Android Oreo (Go edition), a także zapowiadany HAMMER Patriot – wzmocniony klasyk zaprojektowany w Polsce i kolejny smartfon HAMMER, który ma być w dniu prezentacji pancerniakiem o najlepszej specyfikacji w ofercie marki. Poza tym możemy spodziewać się też nowości pod marką techBite, która zadebiutowała całkiem niedawno wraz z premierą multimedialnego urządzenia Flix TV Box z Android TV. Więcej szczegółów producent na razie nie ujawnia. Na pewno nazwy nowych urządzeń oraz ich parametry poznamy już pierwszego dnia targów.

mPTech bierze udział w targach IFA w Berlinie po raz pierwszy. Firma częściej, bo już czterokrotnie, prezentowała się podczas imprezy MWC w Barcelonie.

Stoisko z nowościami myPhone i HAMMER oraz techBite będzie można znaleźć w Holu 4.2, numer 202a.

IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie to jedna z największych światowych imprez branży, gratka dla fanów smartfonów, komputerów i gadżetów. W prawie trzydziestu halach wystawiane są nowości – elektroniczne obiekty pożądania. Odbywające się nieprzerwanie od 1926 roku targi przyciągają setki wystawców i tysiące gości. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 5 września.

myPhone to znana polska marka telefonów i smartfonów funkcjonująca na rynku od 10 lat, krajowy lider telefonów komórkowych dla seniorów oraz smartfonów do 100 €.
HAMMER to krajowy lider wśród pancernych telefonów odpornych na wodę, pył i wstrząsy. W portfolio marki znajdują się zarówno modele z klasycznymi przyciskami jak i smartfony.

myPhone i HAMMER w swoich smartfonach używają czystego Androida zapewniając największą efektywność systemu. Każde urządzenie podlega certyfikacji Google Mobile Services (GMS) zapewniającej bezpieczeństwo systemu przed złośliwym oprogramowaniem oraz oficjalny dostęp do pełnej funkcjonalności systemu.

 

 

 

 

źródło: myPhone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *