Aktualizacja: teraz myPhone GO! z Androidem 7.0

Firma myPhone udostępniła wszystkim użytkownikom popularnego modelu myPhone GO! aktualizację oprogramowania. Teraz każdy posiadacz tego smartfona może zainstalować Androida 7.0 Nougat. Jak to zrobić i co to oznacza dla użytkowników?

 

W trosce o klientów, którzy zdecydowali się na zakup myPhone GO!, firma myPhone postanowiła zagwarantować aktualizację systemu operacyjnego Android do najnowszej wersji.

Aktualizacja dostępna jest w trybie OTA (Over-The-Air), bez konieczności podłączania smartfona do komputera. Oznacza to, że powiadomienie o nowym systemie powinno pojawić się każdemu posiadaczowi GO! automatycznie. W innym wypadku, nowego Androida można zainstalować ręcznie, po przejściu do ustawień i wymuszeniu wyszukania aktualizacji, która z pewnością już tam czeka. Rozmiar paczki z Androidem 7.0 Nougat wynosi 1.36 GB, więc aby pomyślnie przejść przez proces aktualizacji należy mieć miejsce na karcie i naładowaną baterię telefonu do przynajmniej 35% (przy niższym stanie nie będzie to możliwe).

Android 7.0 Nougat zadowoli użytkowników myPhone GO! dzięki temu, że zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią oraz funkcje takie jak: Multi-Window, nowe centrum powiadomień i ustawień.

 

myPhone GO!

myPhone GO!

 

Sięgnij po życie pełne kolorów razem z myPhone GO! – smartfonem na każdą kieszeń. GO! posiada 4.5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii In-Plane Switching. Dzięki któremu gdziekolwiek jesteś, możesz wygodnie przeglądać strony www, oglądać ulubione filmy oraz prowadzić wideorozmowy. Nie wyobrażasz sobie dnia bez ulubionych aplikacji? myPhone GO! pozwoli Ci cieszyć się ich różnorodnością bez ograniczeń, gwarantując dostęp do ponad 400 tys. aplikacji w sklepie Google Play, które pobierzesz jednym kliknięciem. Za płynną pracę smartfona odpowiada wydajny, 4-rdzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM.

myPhone GO! wyposażono w dwie kamery: główną o matrycy 5.0 Mpx z funkcją Auto Focus, dzięki której uchwycisz najfajniejsze chwile i przednią kamerę do selfie o matrycy 2.0 Mpx. Wykonane nimi zdjęcia zachowasz dzięki 8 GB pamięci wewnętrznej, którą dodatkowo będziesz mógł rozszerzyć o dodatkowo 32 GB za pomocą karty microSD.

 

źródło: myPhone

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *