mophie z nową linią powerstation z portami USB-C

mophie z nową linią uniwersalnych baterii codziennego użytku. Produkt dostępny jest w czterech wariantach oznaczonymi nazwami powerstation, powerstation mini, powerstation XL i powerstation XXL. Wszystkie modele wyposażono w porty, które umożliwiają ładowanie kilku urządzeń jednocześnie.

– Nasze baterie zapewniają energię dla wszystkich urządzeń, bez względu na czas i miejsce.  – mówi Gavin Slevin, General Manager w firmie ZAGG International. – Uzupełniliśmy produkty z linii powerstation o porty USB-C. Dzięki czemu użytkownicy mogą używać tego samego kabla zarówno do ładowania swoich urządzeń, jaki i samego powerbanku. Dostępne w różnych kolorach i pojemnościach. Kompaktowe bakterie zmieszczą się do każdej torby, dzięki czemu zawsze można sięgnąć po dodatkową energię – dodał.

Wersje powerstation mini i powerstation posiadają port USB-A. Natomiast powerstation XL i powerstation XXL mają dwa dodatkowe wejścia, które umożliwiają jednoczesne ładowanie np. smartfonu i tabletu. Stan naładowania baterii sygnalizują cztery diody LED. 

mophie z nową linią

Wszystkie urządzenia z nowej linii powerstation wykończone zostały trwałym i miękkim w dotyku materiałem. Zapewnia to ochronę przed zadrapaniami i zarysowaniami. Podobnie jak pozostałe baterie mophie, nowe powerbanki są potrójnie testowane, co potwierdza niezawodność ich działania oraz bezpieczeństwo. Producent udziela na wszystkie urządzenia dwuletniej gwarancji.

Linia powerstation dostępna jest w następujących pojemnościach i kolorach:

  • mini powerstation – 5,000mAh (do 18 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w kolorze czarnym, szarym i granatowym.
  • powerstation – 10,000mAh (do 36 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w kolorze czarnym, szarym i granatowym.
  • XL powerstation – 15,000mAh (do 55 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w czarnym i szarym.
  • XXL powerstation – 20,000mAh (do 73 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w kolorze czarnym.

 mophie z nową linia – dostępność i ceny

Urządzenia powerstation mini, powerstation, powerstation XL oraz powerstation XXL dostępne są na stronie mophie.com. W cenach odpowiednio €39.95, €49.95, €59.95 i €69.95.

źródło: mophie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *