Mix Plusa – idealna oferta dla Twojego dziecka

Abonament,  oferta na kartę czy może Mix? Zdecydowanie Mix! Jest to oferta na doładowania z telefonem już od złotówki, a to wszystko bez rat i rachunków. Z ofertą Mix Plusa Twoja pociecha nauczy się gospodarować dostępnymi środkami. Natomiast Ty będziesz mieć  kontrolę nad wydatkami na telefon.

Jeśli nasz dziecko jest już na tyle dojrzałe, aby otrzymać swój pierwszy telefon, warto przeanalizować dostępne na rynku oferty. Porównać ich wady i zalety i w efekcie wybrać najwłaściwszą. Na rynku możliwy jest wybór spośród ofert: abonamentowych, na kartę lub MIX . Najbardziej znane są abonament oraz oferta na kartę.

Abonament daje swobodę korzystania z usługi telekomunikacyjnej bez obawy, że brak środków na koncie uniemożliwi zrealizowanie połączenia. Taka swoboda niesie jednak za sobą ryzyko niemiłej niespodzianki na rachunku. Nie ma tu bowiem gwarancji braku naliczenia dodatkowych, ponad abonamentowych opłat. Do oferty abonamentowej można dobrać smartfon w jednorazowej rynkowej cenie lub na raty. To komfortowa opcja, ale czy na pewno młodszy użytkownik potrzebuje, aż tak zaawansowanego rozwiązania? Jeśli nie, to warto zastanowić się nad alternatywą, nieco tańszą i jednocześnie dającą możliwość kontrolowania wydatków.

Na pewno wymaganie kontroli wydatków na telefon spełnia oferta na kartę. Twoje dziecko nie wyda więcej środków niż dostępne na koncie, a Ty jako rodzic konto zasilasz tak często jak chcesz. Masz pełną kontrolę nad wydatkami na telefon.

Rozwinięciem oferty na kartę jest Mix – tu również nasza pociecha skorzysta z usług do wysokości środków na koncie. A dodatkowo do oferty otrzyma wymarzony smartfon! Smartfony w Mix kupisz w jednorazowej opłacie już od 1 zł. Tak więc sprzęt nie wymaga spłaty rat lub ponoszenia kosztu zakupu telefonu w rynkowej cenie na start.

Przykładowo decydując się na ofertę MIX 30 Elastyczna w Plusie, otrzymasz Samsung Galaxy A10 za jedyne 139 zł na start, z pakietem usług przyznawanym po każdym doładowaniu. W ramach pakietu:

–  nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci,

– nielimitowane rozmowy w Plusie,

– 200 minut rozmów do innych sieci

– 2 GB Internetu.

Powyższy zestaw, Samsung Galaxy A10 za 136 zł i pakiet usług co miesiąc, otrzymasz w zamian za zobowiązanie dokonania zasilenia konta: po 30 zł przez 12 miesięcy a następnie 60 zł przez kolejnych 12 miesięcy. Kwotę 30 zł utrzymasz wydłużając liczbę wymaganych zasileń łącznie do 36 miesięcy, a im częściej zasilisz konto wymaganą kwotą tym szybciej Twoje zobowiązanie wygaśnie.

Mix Plusa oprócz powyższego przykładowego wariantu zobowiązania 30 zł/60 zł  istnieje możliwość wyboru oferty Elastycznej w wariantach 40 zł/80 zł oraz 50 zł/100 zł. Im wyższe zobowiązanie tym niższa cena smartfonu, a  pakiety usług większe. 

Nie trzeba się długo zastanawiać, by stwierdzić, że MIX w Plusie to idealne rozwiązanie dla Twojej pociechy. Jako rodzic będziesz mieć pełną kontrolę nad wydatkami swojego dziecka i nie będziesz musiał nadwyrężać swojego domowego budżetu, płacąc z góry określonej kwoty za telefon. Wybierając MIX Plusa dostaniesz nowy smartfon w promocyjnej cenie, który z pewnością spełni oczekiwania młodego użytkownika.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *