Mistrzowski MIX Box od T-Mobile dla młodych fanów sportu

Choć w ostatnich tygodniach piłkarskie emocje mogły nieco ostygnąć, to dzięki zestawom MIX BOX młodzi miłośnicy sportu będą mogli na nowo cieszyć się aktywnością fizyczną. Już w najbliższy piątek, 29 maja, do sprzedaży trafią dwa nowe MIX BOX-y – każdy z nowoczesnym smartfonem oraz sportowym gadżetem.

T-Mobile jako oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłkę nożną nie tylko kibicuje drużynie biało-czerwonych w nadchodzących zmaganiach, ale przygotował także specjalne zestawy- Mistrzowski MIX BOX, które zachęcą młodych adeptów sportu do większej aktywności sportowej. Będzie to również doskonały prezent na Dzień Dziecka lub nadchodzące wakacje. Co można znaleźć w nowych zestawach T-Mobile?

Zestawy Mistrzowski MIX BOX na sportowo

W pierwszym zestawie klienci znajdą smartfon Huawei Y6s z oryginalnym etui oraz opaskę Huawei Band 3e już za złotówkę w ofercie MIX 50. Pakiet obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 9 GB Internetu. A tkaże usługę Supernet Video DVD, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo – takich jak Netflix, YouTube, Vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video – bez zużycia pakietu danych.

MIX Box

W drugim zestawie MIX BOX klienci otrzymają smartfon Nokia 2.3 oraz poręczny bidon sportowy, który przyda się podczas sportowych aktywności. Ta opcja jest dostępna w cenie 1 zł, przy wyborze oferty MIX 40. Na ofertę składają się: nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, 400 minut do wszystkich oraz 6 GB internetu.

MIX Box

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *