KINO NA LEŻAKACH: letnia akcja promocyjna Xperii XZ2

KINO NA LEŻAKACH

9 czerwca rusza kolejna letnia akcja promocyjna Sony Mobile – KINO NA LEŻAKACH.

Aż do końca wakacji w kilkudziesięciu miastach Polski podczas weekendów można będzie obejrzeć atrakcyjne filmy na świeżym powietrzu. A także kupić w promocyjnej cenie smartfony Xperia oraz poznać ofertę Sony.

Akcja rozpoczyna się w Parku Lisiniec w Częstochowie, gdzie o godzinie 22.00 w sobotę 9 czerwca zaprezentujemy wspólnie z firmą Kinads pokaz filmu z bogatego repertuaru KNL. Wśród letnich hitów do obejrzenia między innymi „PolandJa”, „Facet na miarę”, „Porady na zdrady” czy „Dusigrosz”. Letni piknik filmowy wzbogacony zostanie o prezentację najnowszych smartfonów Xperia – Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact, o których opowiedzą przedstawiciele Sony Mobile.

Xperia XZ2 to najlepszy wakacyjny smartfon dostępny na rynku. Docenią go zwłaszcza wytrawni gracze na PlayStation® 4. Flagowce Sony umożliwiają bowiem zdalną grę z wykorzystaniem podłączonej do WiFi konsoli PS4. Można grać z każdego miejsca na świecie! Wyjątkową jakość Xperii z uznaniem potwierdzą również amatorzy video. Xperia XZ2 pozwala rejestrować wakacyjne filmy w technologii 4K HDR i tworzyć niezwykłe ujęcia w Super slow motion w jakości Full HD.

Podczas akcji Kino Na Leżakach w strefie piknikowej Sony pojawiać się będzie niesamowity demo-car, czyli Mazda wyposażona w najnowsze produkty marki Sony. W tym między innymi konsolę PlayStation® 4, telewizory, urządzenia audio i oczywiście Xperię XZ2. Dla fanów motoryzacji i gadżetów to wielka gratka. Zobaczycie w jaki sposób Xperia XZ2 może stać się centrum sterowania autem, tworząc możliwość integracji smartfonu z samochodowymi instalacjami car audio video. Zwłaszcza w zakresie wygody, podniesienia bezpieczeństwa i rozrywki. Funkcje Android Auto, Sony Music Centre, Bluetooth/NFC, komendy głosowe, streaming audio wysokiej jakości.

Akcja Kino Na Leżakach zorganizowana jest przez firmę Kinads i prowadzona przy współpracy z Sony Mobile. Oraz siecią sklepów Media Expert, w których można będzie skorzystać z promocyjnych zakupów Xperii. A także odebrać premię w wysokości 600 złotych przy zakupie Xperii XZ2 oraz 200 złotych przy zakupie Xperii XZ2 Compact. Leżaki i stoiska piknikowe Sony pojawią się między innymi w Grodzisku Mazowieckim, Kielcach, Bełchatowie, Kołobrzegu, Gryficach, Stargardzie, Świnoujściu, Koszalinie, Ustce, Sławnie i wielu innych miastach.

Pozostałymi Parterami projektu są: Citroen Polska, Tchibo, PepsiCo z marką Lay’s, Polregio oraz grupa Colian z marka Grześki.

 

 

źródło: sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *