JAK APLIKACJE MOGĄ POMÓC CI ORGANIZOWAĆ CZAS WOLNY?

aplikacje

WAKACJE TO CZAS ODPOCZYNKU, IMPREZ I ZWIEDZANIA! NIE POZWOLIMY, ABYŚCIE CZULI SIĘ ZAGUBIENI PRZEZ NADMIAR WYDARZEŃ KULTURALNYCH! OTO 5 APLIKACJI, KTÓRE POZWOLĄ WAM ZADBAĆ O DOBRZE SPĘDZONY CZAS WOLNY ORAZ JEGO SZYBKĄ ORGANIZACJĘ.

PartyMap

Jest to obowiązkowa opcja dla tych, którzy, chcieliby rozkoszować się smakami lata i być częścią ciekawego wydarzenia, ale jeszcze nie mają żadnego pomysłu. Aplikacja zawiera około 700 różnych wydarzeń w całej Polsce, na cały tydzień – imprezy, koncerty, stand-upy, seanse kina letniego, imprezy karaoke, imprezy dla dzieci, wydarzenia sportowe, czy imprezy modowe. Znajdzie się coś dla każdego Vikinga. Apkę PartyMap możecie obsługiwać w 2 trybach – mapy i listy. Dzięki opcji podglądu wydarzeń na 6 kolejnych dni tygodnia, możecie szybko i skutecznie zaplanować, jak spędzicie czas w danym mieście z przyjaciółmi.

Aplikacja dostępna wyłącznie w wersji na Androida.

foto1

PituPitu

Dla Vikingów, których dobry design to podstawa, polecamy apkę PituPitu. Klikając w obrazki na ekranie głównym, widzimy opis, godzinę, galerię oraz tagi, jakimi oznaczono dane wydarzenie. Z tego poziomu, możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Jeśli ktoś z Was chciałby znaleźć się w Irlandii na weekend, to tam również aplikacja działa. Specjalnie z myślą o Vikingach, którzy chcą poszaleć na Zielonej Wyspie. ?

Aplikacja jest przeznaczona na systemy Android, jak i system iOS.

foto2

KIWIPortal

To kolejna aplikacja na naszej TOP liście, która pokaże Wam, najlepsze koncerty, filmy, spotkania, przedstawienia teatralne pod spersonalizowane wymagania. Dodatkowo, to opcja #MustHave dla Vikingów, którzy kompletnie nie mają czasu, a ich doba powinna trwać 48 h, bo aplikacja od razu daje możliwość zakupu biletu na dane wydarzenie.

Aplikacja jest przeznaczona na system Android, jak i iOS.

foto4

Going.

Apka Going. pozwala na skomponowanie prywatnego kalendarza eventowego. Super opcja dla zapominalskich – możecie oznaczać i zapisywać NAJ wydarzenia pod każdym względem, aby nie przeoczyć imprezki w codziennym biegu. A jak imprezka, to wiadomo, że w gronie znajomych. Polecenie wydarzenia w tej apce jest bardzo proste, możesz również kupić bilet bliskiej Ci osobie i bawić się wraz z innymi Vikingami.

Aplikacja jest przeznaczona na systemy Android, jak i system iOS.

foto6

Songkick Concerts

To zdecydowanie TOP 1 dla melomanów. Z tą apką nie przegapisz swoich ulubionych wykonawców na żywo, a funkcja natychmiastowego powiadamiania, gdy tylko artysta ogłosi termin koncertu w danym miejscu, nawet największego przeciwnika smartfonów skłoni do jego zakupu i przetestowaniu apki. Songkick to kalendarz muzycznych imprez, z listą koncertów tworzoną na podstawie gustu i Twojej lokalizacji. Centrum usługi jest serwis internetowy znajdujący się pod adresem songkick.com. Jeśli jesteś stałym bywalcem koncertów, to koniecznie załóż konto na stronie i pobierz apkę!

Aplikacja jest przeznaczona na systemy Android, jak i system iOS.

foto8

 

 

 

Źródło: mobile vikings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *