HUAWEI P20 z całkiem nowym podwójnym aparatem Leica

P20

HUAWEI P20 z całkiem nowym podwójnym aparatem Leica wyznacza nową erę fotografii w smartfonach. Życie pędzi niemiłosiernie, dlatego uchwyć każdy ważny moment za pomocą wizjonerskiego telefonu HUAWEI P20 z supernowoczesnym aparatem fotograficznym. 

 

Sztuka światła w Huawei P20

Nowy telefon HUAWEI P20 jest inspirowany falami energii świetlnej, która przenika nasz wszechświat*. Zaokrąglona szklana obudowa zestawia koncepcję siły i światła z prawdziwie oświecającą estetyką wizualną smartfona.

* Gradientowe wykończenie jest wyjątkową cechą kolorów Twilight i Pink Gold.

huawei-p20-gradient-purple
Nowy ekran HUAWEI FullView

Zaprojektowany z precyzją do pojedynczego piksela nowy ekran HUAWEI FullView RGBW ma przekątną 5,8* cala, dzięki czemu zapewnia jasny obraz, zużywając mniej energii. Bezramkowy czujnik odcisku palca z inteligentną nawigacją zamiast wirtualnego paska dostarcza dodatkowych informacji.

* Pomiaru przekątnej ekranu dokonano między najbardziej oddalonymi zaokrąglonymi rogami (obszar widoku jest nieznacznie mniejszy).

HUAWEI P20 fullview display ultra-thin bezels

Nowy podwójny aparat Leica

Współpraca firmy HUAWEI z firmą Leica sprawiła, że najwięksi miłośnicy fotografii pokochali robienie zdjęć za pomocą telefonu. Teraz nowa generacja podwójnego aparatu Leica w telefonach HUAWEI P20 – zaprojektowanego, aby dostarczać wyraźny i szczegółowy obraz – na nowo rozpali w Tobie miłość do fotografii.

Najlepszy czujnik

Kiedy przez imponująco szeroką przesłonę obiektywu w telefonie HUAWEI P20 przechodzi światło, trafia ono na duży czujnik obrazu o rozmiarze piksela 1,55 mikrometra. Oznacza to, że czujnik pochłania więcej światła, co z kolei pozwala uzyskać wyraźniejszy i bardziej szczegółowy obraz na zdjęciach robionych nawet przy słabym oświetleniu.

Huawei P20 photo comparison
Chwytanie życia w biegu

Za pomocą telefonu HUAWEI P20 bez trudu uchwycisz szczegóły ruchu i ulotne chwile pysznej zabawy.

* Przykładowe fotografie wykonano przy użyciu telefonu HUAWEI P20 Pro lub HUAWEI P20. Wszystkie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.

HUAWEI P20 photo burst

Sztuczna inteligencja w służbie stabilizacji obrazu

W trybie nocnym stabilizacja obrazu HUAWEI oparta na sztucznej inteligencji pozwala na robienie niezwykle wyraźnych zdjęć z ręki w słabym oświetleniu. Koniec z taszczeniem statywu. Ponadto tryb nocny równoważy sceny o wysokim kontraście, zapewniając wyraźne ujęcia w każdych warunkach.

960 fps Super Slow Motion

Spowolnij czas do 960 klatek na sekundę dzięki trybowi wideo 960 fps Super Slow Motion*. Uchwyć przy jego użyciu najważniejsze momenty w życiu, zanim staną się przeszłością.

* 0,25 materiału nagrane w trybie Super Slow Motion 960 fps odpowiada około 8s standardowego filmu.

OD SELFIE DO AUTOPORTRETU

Przedni aparat 24 MP* sprawi, że każde zdjęcie będzie oszołamiające. Koniec z wątpliwościami. Zdjęcia są żywe, ostre i doskonałe niezależnie od pory i wartości zoomu.

* Z czujnikiem CMOS 24,8 MP

HUAWEI P20 front camera detailed view

 

3D Portrait Lighting

Telefon HUAWEI P20 wykorzystuje opartą na sztucznej inteligencji technologię trójwymiarowego modelowania twarzy do rozpoznawania rysów, dzięki czemu tworzy najlepsze selfie. Funkcja 3D Portrait Lighting udostępnia także masę efektów świetlnych o studyjnej jakości, przy użyciu których zamienisz zwykłe selfie w imponujący portret.

Master AI

Przy pomocy funkcji Master AI telefon HUAWEI P20 może identyfikować na bieżąco 19 różnych scen i obiektów*. Następnie sztuczna inteligencja profesjonalnie reguluje parametry oświetlenia i inne, aby Twoje zdjęcie było najlepsze z możliwych.

* Rozpoznawane sceny i obiekty to: koty, jedzenie, grupy, kolory natury, zbliżenia, ujęcia nocne, tekst, zieleń, portrety, psy, fajerwerki, niebieskie niebo, kwiaty, sceny, dokumenty, zachody słońca, śnieg, wodospady oraz plaże.

Nowy Kolor Leica

System fotograficzny telefonu HUAWEI P20 wykorzystuje sztuczną inteligencję na poziomie chipsetu do rozpoznawania kadrowanych scen i automatycznego równoważenia kolorów.

 

Profesjonalne kadrowanie

Kiedy wykonujesz zdjęcie, telefon HUAWEI P20 inteligentnie sugeruje opcje układu, które poprawią kompozycję i sprawią, że Twoje fotografie będą wyglądać profesjonalnie bez dodatkowego wysiłku.

HUAWEI P20 AI framing suggestion feature

Kirin 970 z wbudowanym NPU

Oparty na sztucznej inteligencji system fotograficzny telefonu HUAWEI P20 bazuje na chipsecie Kirin 970, który zapewnia liczne wyjątkowe dodatki i narzędzia zapewniające wyjątkowych wrażeń.

Więcej mocy, dłuższy czas działania

Telefon HUAWEI P20 jest wyposażony w baterię o bardzo dużej pojemności, która ładuje się szybko i bezpiecznie oraz długo działa na jednym ładowaniu. Dzięki technologii HUAWEI SuperCharge* ładowanie potężnej baterii o pojemności 3 400 mAh** można naładować w mgnieniu oka.

* Należy używać kabla i ładowarki HUAWEI SuperCharge.
** Wartość typowa. Na podstawie wyników uzyskanych w testach przeprowadzonych przez HUAWEI. Czas działania akumulatora zależy od sposobu używania urządzenia.

 

ROZMIAR

Szerokość: 70,8 mm

Wysokość: 149,1 mm

Grubość: 7,65 mm

Waga: Około 165 g

*Rozmiar, waga i parametry pokrewne to wartości teoretyczne. Rzeczywiste wartości mogą się różnić w zależności od produktu. Wszystkie parametry są zależne od rzeczywistego produktu.

 

 

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *