Huawei P20 Pro i P20 biją rekordy sprzedaży.

Huawei P20 Pro i P20

W ciągu pięciu miesięcy od premiery, liczba sprzedanych smartfonów Huawei P20 Pro i P20 przekroczyła już 10 milionów egzemplarzy. Flagowe smartfony producenta cieszą się wyjątkową popularnością na kluczowych rynkach, między innymi w Chinach i Europie Zachodniej, dlatego Huawei rozszerza ofertę o nowe, oryginalne kolory P20 Pro – Morpho Aurora i Pearl White.

 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tak dobrym przyjęciem naszych smartfonów przez rynki na całym świecie. Wynik ten utwierdza nas w przekonaniu, że droga którą obraliśmy, czyli zaskakiwanie konsumentów innowacyjnymi rozwiązaniami, a tym samym wyznaczanie trendów w elektronice użytkowej, jest słuszna” – powiedział Kevin Ho, prezes Handset Business Huawei Consumer Business Group.

 

P20 Pro w nowych kolorach

 

Podczas targów IFA 2018, Huawei pochwalił się wynikami sprzedaży smartfonów z najnowszej linii P. A także zaprezentował nowe, gradientowe kolory P20 Pro: Morpho Aurora i Pearl White. Tworząc barwy, producent po raz kolejny zainspirował się kolorami natury. Inspiracją dla Morpho Aurora był motyl Morpho, a Pearl White nawiązuje do elegancji pereł.

 

 

 

 

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *