Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro – smartfony dla najbardziej wymagających użytkowników

Huawei zaprezentował najnowszą serię smartfonów stworzonych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro. Smartfony zostały wyposażone w pierwszy na świecie potrójny aparat z ultraszerokokątnym obiektywem, stworzonym we współpracy z Leica, wydajne baterie oraz superszybką ładowarkę. Charakteryzują się stylowym designem i najwyższą wydajnością. Sercem urządzeń jest najmocniejszy i najszybszy procesor mobilny na świecie, wspierany przez sztuczną inteligencję.

 

– Najnowsza seria Huawei Mate 20 to urządzenia bazujące na najbardziej innowacyjnych technologiach. Dzięki zastosowaniu podwójnego procesora odpowiedzialnego za sztuczną inteligencję, jakość korzystania ze smartfonów Huawei wchodzi na najwyższy poziom. Wierzymy, że użytkownicy pokochają je też za nowy aparat Leica Triple Camera z ultraszerokokątnym obiektywem i za bardzo pojemną baterię, którą można naładować aż do 70% w zaledwie 30 minut

 

– powiedział Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska.

 

Huawei Mate20 to Fotografia mobilna na jeszcze wyższym poziomie

 

Huawei ponownie połączył siły z legendarną firmą Leica, zapewniając w smartfonach Mate 20 i Mate 20 Pro najwyższą jakość zdjęć. Aparat został wzbogacony o ultraszerokokątny obiektyw. Umożliwia on uchwycenie imponująco szerokiej perspektywy rozległych krajobrazów. A przy tym zachowuje ostrości i wysoki kontrast zdjęć. Mate 20 i Mate 20 Pro to pierwsze na świecie smartfony, które w pełni wspierają makrofotografię.

 

Nowa jakość wideo w Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro

 

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro zmieniają również dotychczasowy sposób nagrywania wideo. Dostępny jest w nich specjalny tryb AI Cinema, dzięki któremu użytkownicy mogą zmieniać odcień, nasycenie i jasność swoich nagrań wideo. Wykorzystując sztuczną inteligencję, smartfony mogą z nagranych materiałów wideo wyodrębniać postaci i zmniejszać nasycenie barw wokół nich, aby wyróżnić osoby uchwycone w kadrze. Najnowsze smartfony Huawei obsługują zdjęcia i wideo w ultrapanoramicznym, kinowym formacie 21:9. Obraz o takich proporcjach ma znacznie szerszą perspektywę, którą można wykorzystać do tworzenia niezwykłych efektów artystycznych, jak w produkcjach kinowych.

 

Wydajność dla najbardziej wymagających użytkowników

 

Sercem Mate 20 i Mate 20 Pro jest najmocniejszy i najszybszy procesor mobilny na świecie, wspierany przez sztuczną inteligencję. Smartfony zostały wyposażone w baterie o dużych pojemnościach, zapewniające działanie urządzeń przez cały dzień. Ładowarka Huawei SuperCharge oferuje wyjątkowo szybkie ładowanie. Smartfon można naładować do 70% w zaledwie 30 minut.

 

Zachwycająca symetria konstrukcji w Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro

 

Smartfony z serii Mate 20 charakteryzują się wyjątkowym designem. Symetryczny układ kamer na tylnej ściance sprawia, że swoim wyglądem przypominają reflektory luksusowych samochodów wyścigowych. Cztery wycięcia dla obiektywów i lampy błyskowej, ustawione na planie kwadratu, otoczone są polerowaną metalową ramką, która dodaje im wyjątkowego charakteru. Huawei Mate 20 i Huawei Mate 20 Pro zostały wyposażone w ekrany o rozmiarach odpowiednio 6,5” i 6,4” . Dostępne są w trzech kolorach: czarnym, niebieskim oraz Twilight.

 

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

 

Na szczególną uwagę zasługuje system zabezpieczeń biometrycznych. Składa się on z bardzo szybkiego czytnika linii papilarnych, który został zlokalizowany w ekranie urządzenia. A także z funkcji umożliwiającej odblokowywanie smartfona spojrzeniem poprzez trójwymiarowe skanowanie rysów twarzy (3D Face ID).

 

Dostępność i ceny Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro

 

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro dostępne będą w Polsce. Przy zakupie Mate 20 Pro klienci otrzymają bezprzewodową ładowarkę 15W i kartę pamięci NM 128 GB, a wybierając Mate 20 – opaskę ze słuchawką Huawei TalkBand B3 lite . Cena Mate 20 to 2999 zł, a Mate 20 Pro – 4299 zł.

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro
HUAWEI Mate 20 Pro

 

 

 

 

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *