HONOR 20 będzie miał premierę 21 maja 2019!

Globalna marka smartfonów, HONOR zaprezentuje pierwszy na świecie Dynamiczny Holograficzny design w nadchodzącym flagowym modelu HONOR 20 Series. Ta flagowa seria składająca się z modeli HONOR 20, HONOR 20 PRO i HONOR 20 Lite reprezentuje kolejny kamień milowy w ewolucji HONOR. Seria zostanie zaprezentowana na globalnym wydarzeniu, które odbędzie się w Londynie 21. maja.

Będzie to inauguracja najnowszego członka znanej serii HONOR N chwalonego za jego doskonały design i możliwości fotograficzne. Premiera zachęci użytkowników do #CaptureWonder za pomocą profesjonalnego aparatu i wyjątkowego efektu wizualnego Dynamicznego Holograficznego Designu – arcydzieła wykonanego dzięki płynnemu połączeniu artystycznego dotyku i najnowocześniejszej technologii potrójnej Siatki 3D.

Najnowocześniejszy Dynamiczny Holograficzny Design

W czasach gdy światowe marki pragną przekroczyć wszelkie ograniczenia związane z funkcjonalnością smartfona, HONOR dąży do połączenia funkcjonalności i estetyki. HONOR 20 to nowa propozycja dla konsumentów. Będzie to pierwszy smartfon w historii modeli HONOR, który wprowadzi wielowymiarową, Dynamiczną Holograficzną szklaną tylną obudowę.

Obudowa została wykonana w dwu-etapowym procesie wykorzystującym innowacyjną technologię Potrójnej Siatki 3D opracowanej przez HONOR. Warstwa głębi tworzona jest przy użyciu precyzyjnej techniki. Jest osadzona z milionami miniaturowych pryzmatów przypominających kawałki diamentów.

honor 20
Efekt ten jest szczególnie widoczny w najnowszej palecie kolorów HONOR: Phantom Blue, który ma śmiałe odcienie, przywołuje poczucie luksusu i cudu. Gdy światło przechodzi przez pryzmaty w warstwie głębi w wersji Phantom Blue, załamuje się ono we wszystkich kierunkach.

Po zakończeniu tego skomplikowanego procesu, projektanci łączą go z dwoma innymi powierzchniami: pierwsza warstwa jest warstwą szkła, następnie druga warstwa jest pokryta odcieniem Phantom Blue lub innym z nadchodzącej palety kolorów HONOR 20, która zostanie przedstawiona podczas premiery 21. maja. W rezultacie otrzymujemy efekt optyczny przypominający głębię, który sprawia, że seria HONOR 20 wyróżnia się wśród poprzedników.

Niezwykły Etos HONOR – Zawsze lepszy design

„Nasz etos – „Always Better” jest obecny we wszystkim, co tworzymy. Najnowsza technologia Potrójnej Siatki 3D firmy HONOR to przykład najnowocześniejszego dzieła sztuki. Zaprezentowana z okazji wprowadzenia serii HONOR 20, ta pionierska technologia obejmuje bardzo precyzyjny i złożony proces montażu. Na każde 100 wyprodukowanych obudów, tylko 20 spełnia nasze rygorystyczne standardy. Pomimo ogromnego wyzwania, jest to dowód, że HONOR jest nadal zaangażowana w tworzenie szklanej technologii przy użyciu tej techniki. Pragniemy zaoferować to co najlepsze dla naszych klientów „, mówi George Zhao, prezes HONOR.

Marka HONOR uznawana jest za rewolucjonistę designu szklanej obudowy – wykorzystuje pionierską technologię, począwszy od modelu HONOR 8 2.5D i jego szklanej obudowy czy w modelu HONOR 9 o zakrzywionym designie 3D. Następnie, model HONOR 10 wprowadził wzór Aurora – opalizujący gradient kolorów, który oczarował konsumentów na całym świecie. Wraz z serią HONOR 20, marka była gotowa zintensyfikować swoje wysiłki inżynierskie, aby osiągnąć grę światła i innowacyjny design, które pozwoliły stworzyć pierwszy na świecie dynamiczny holograficzny wzór, łączący typowe dla HONOR zastosowanie kolorów.


Niezwykłe funkcje i design zorientowane na użytkownika

Filozofia projektowania „Always Better”wyznawana przez HONOR napędza markę, aby doskonalić tekstury i kolory Dynamicznej Holograficznej szklanej obudowy. Seria HONOR 20 posiada 6,26″ wyświetlacz All-View z 91,6% współczynnikiem proporcji ekranu do korpusu urządzenia. W połączeniu z 4,5mm aparatem wbudowanym w ekran, wyświetlacz All-View zapewnia jeszcze bardziej ekscytujący wygląd.

W przeciwieństwie do swoich poprzedników, krawędzie zostały wygładzone, co pozwoliło osiągnąć smukłą linię. Wymagało to starannego pozycjonowania czujnika odcisków palców po prawej stronie aluminiowej ramy, aby uzupełnić naturalne rozmieszczenie palców podczas odbierania telefonu. Powierzchnia anty-odciskowa zapewnia, że telefon zawsze wygląda dobrze. Zakrzywiony ekran nie tylko zapewnia lepszy chwyt, ale także wykorzystuje wszystkie trzy wymiary telefonu: długość, szerokość i wysokość, co usprawnia ogólną jakość oglądania.

Asymetryczne pozycjonowanie obiektywów aparatu „w kształcie litery L” poprawia sprawność technologiczną HONOR 20, ponieważ pozwala na większy rozmiar baterii przy jednoczesnym zachowaniu estetyki Holograficznej szklanej obudowy.

Seria HONOR 20 pozwoli #CaptureWonder (Uchwycić Piękno) podczas premiery, a także zaprezentuje wiele więcej możliwości aparatu i wzorów kolorów 21 maja, we wtorek.

źródło: honor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *