Galaxy Tab S6 – kup tablet i zyskaj 400 PLN od Samsung

400 PLN premii od firmy Samsung – tyle można zyskać przy zakupie flagowego tabletu Galaxy Tab S6. Nowa odsłona promocji Samsung potrwa od 15 do 21 czerwca 2020 roku.

Zwrot na konto to dobrze znany już klientom firmy mechanizm promocyjny. W ramach najnowszej odsłony tej promocji, firma Samsung oferuje premię w wysokości 400 PLN klientom, którzy w najbliższych dniach zdecydują się kupić Galaxy Tab S6, najnowszy flagowy tablet w ofercie.

Galaxy Tab S6
By skorzystać z oferty promocyjnej należy:
  1. Kupić tablet Galaxy Tab S6 w czasie trwania promocji. Tj. od 15 do 21 czerwca u partnerów handlowych wskazanych w regulaminie.
  2. Nie później niż do 22 czerwca aktywować nowo zakupiony tablet
  3. Nie później niż do 23 czerwca zalogować się w aplikacji Samsung Members na tablecie. Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w aplikacji Samsung Members w zakładce Korzyści oraz dołączyć załącznik – dowód zakupu.

Wypłata Zwrotu nastąpi w terminie od 14 dni do 17 dni kalendarzowych od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia, na numer rachunku należący do Uczestnika i podany w formularzu zgłoszeniowym.

Pula środków przeznaczonych na zwroty jest ograniczona. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie zwrot-tabs6.samsung.pl

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *