Samsung zaprasza na Fortnite Challenge w CH Arkadia

Najnowsze urządzenia marki Samsung będzie można zdobyć na Fortnite Challenge. Zostanie on zorganizowany 5 października w Samsung Brand Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

Do rywalizacji stanąć mogą zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat. Wystarczy w dniu turnieju, w godzinach 12:00 – 19:00 przyjść do salonu Samsung Brand Store w CH Arkadia w Warszawie. A następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na uczestników czekać będzie 12 stanowisk. Zostaną one  wyposażone m.in. w najnowsze smartfony firmy Samsung – Galaxy Note9 oraz Galaxy S9. Dla 10 najlepszych zawodników przewidziano nagrody w postaci urządzeń firmy Samsung: smartfonów, tabletów i smartwatchy.

Podczas turnieju w Samsung Brand Store spotkać będzie można zawodowych e-graczy z drużyny Pride, która w maju tego roku otworzyła dywizję dedykowaną grze Fortnite. Team Pride w skład, którego wchodzą tacy zawodnicy jak „Hashtag”, „Tabooo”, „Arokiz” czy „Mozbi”, podzieli się z widzami i zawodnikami wskazówkami dotyczącymi rozgrywki.

Fortnite, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Od 2017 roku szturmem zdobywa serca coraz większej rzeszy fanów. Komiksowa stylistyka oraz tryb Battle Royale. W którym 100 graczy rywalizuje o zwycięstwo w ramach jednej mapy to najważniejsze elementy charakteryzujące grę. Mobilna wersja gry na system Android dostępna była przedpremierowo wyłącznie na urządzeniach marki Samsung. W tym na najnowszym superwydajnym smartfonie Galaxy Note9.

 

 

 

 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *