Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online!

Dostępna jest nowa promocja dla klientów głosowych taryf prepaid oraz mix korzystających z mobilnej aplikacji Plus Online.

Promocja Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online obowiązuje od 1 do 31 lipca. Klienci usług na kartę i mix w sieci Plus, którzy korzystają z aplikacji Mobilny Plus Online mogą włączyć udostępnioną im promocję. Następnie w terminie 30 dni doładować swoje konto kwotą od 5 zł do 500 zł. Wówczas otrzymają bonus w postaci dodatkowych 30% do wartości wykonanego zasilenia.

Promocja Extra 30% jest jednorazowa, a bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne. Natomiast nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta. Dzięki niej możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, a także aktualną ofertą operatora. Dzięki tej aplikacji można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

źródło: plus

Jedna myśl na temat “Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online!

  • 14/07/2019 o 11:03
    Permalink

    Działa, prosta i przydatna apka a bonus się przyda:-)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *