Aplikacja T‑Mobile wchodzi w ostatnią fazę beta testów.

Aplikacja T-Mobile , którą Operator udostępnił pierwszym beta testerom w lipcu br., już za chwilkę zostanie udostępniona wszystkim klientom. Na ostatniej prostej przed oficjalnym startem, T‑Mobile zaprasza klientów do przetestowania nowej aplikacji. Korzystający z systemu Android klienci abonamentowi oraz użytkownicy oferty T‑Mobile na Kartę, którzy do 30 września pobiorą i zalogują się do nowej aplikacji, otrzymają bezpłatnie paczkę 10 GB.

Nowy „Mój T‑Mobile” to zaprojektowana od nowa aplikacja self care. Stworzona, by klienci mogli wygodniej i szybciej zarządzać swoimi usługami w T‑Mobile. Wśród funkcji wdrożonych do aplikacji są, m.in.:

– zarządzanie wieloma numerami jednocześnie z poziomu jednej aplikacji

– możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom dla łatwego zarządzania

– opcja dodania karty kredytowej jako formy automatycznej płatności oraz metody doładowania kont prepaid

– możliwość zapłacenia i przeglądania historii faktur z ostatnich 12 miesięcy

T‑Mobile zaprasza do testowania nowej aplikacji wszystkich klientów abonamentowych i T‑Mobile na Kartę, posługujących się smartfonami z systemem Android.

W podziękowaniu za uczestnictwo w testach nowej aplikacji T‑Mobile, każdy kto do 30 września pobierze i zaloguje się aplikacji, po zakończonych testach otrzyma gratis paczkę 10 GB na 30 dni do swobodnego wykorzystania. Do bonusu uprawnieni są klienci, którzy przetestują aplikację po raz pierwszy.

 

 

 

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *