Allview Soul X5 Pro z nacięciem czy bez?

W czerwcu, Allview zaprezentuje nowy, nowoczesny interfejs użytkownika, skrojony na miarę najnowszych trendów rynkowych oraz potrzeb klientów.

 

Dla przyjemniejszych doświadczeń korzystania ze smartfonu, wprowadzono użycie prostych gestów zastępujących klasyczny pasek nawigacji. Sprawiają one, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze łatwiejsze, a obszar wyświetlacza zauważalnie większy. Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z funkcji wycięcia ekranu (tzw. Notch), mogą użyć opcji „Zmień obszar wyświetlania” za pomocą samego gestu, zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej urządzenia.

Dzięki wykorzystaniu inteligentnego rdzenia NeuroPilot smartfon Allview Soul X5 Pro posiada funkcje sztucznej inteligencji. A to sprawia, że doświadczenia z użytkowania stają się jeszcze lepsze i dopasowane do każdego użytkownika. Nowy interfejs dostarcza użytkownikom możliwości dostępu do głównego menu i wszystkich funkcji telefonu używając wyłącznie tylko jednej ręki.

Aby usprawnić obsługę za pomocą jednej ręki lub nawet tylko palca, nowy interfejs użytkownika pozwoli Ci na dostęp do powiadomień i menu przeciągając palcem w dół, nawet od połowy ekranu. Nowy interfejs wprowadza również wiele ulepszeń, nowych funkcji, skrojonych na miarę dowolnego użytkownika. Oszałamiająca ergonomia usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających oraz jest oparta na szczegółowych analizach interakcji użytkownika z telefonem.

Użytkownik może uzyskać bezpośredni dostęp do zaszyfrowanych plików potwierdzając jedynie odcisk palca lub za pomocą gestu przesuwania dwoma palcami w takich aplikacjach jak kontakty, wiadomości, galeria, dokumenty itp.

 

Allview Soul X5 Pro pisaliśmy już tutaj: Soul X5 Pro, podwójny aparat z oprogramowaniem wykorzystującym sztuczną inteligencję oraz tutaj: Soul X5 Pro, nadchodzi nowy flagowiec marki Allview

 

źródło: allview

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *