Allview wprowadza na rynek swojego pierwszego asystenta głosowego

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego asystenta głosowego w języku polskim, angielskim oraz rumuńskim. Aktualnie, Allview pracuje nad finalizacją projektu oraz drugą wersją rozwojową asystenta. X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus, z nowej serii urządzeń, która niedługo będzie miała swoją premierę, będą jako pierwsze wyposażone w funkcję nowego asystenta głosowego.

 

Platforma sztucznej inteligencji opracowana przez Allview stanowi potwierdzenie nowej ścieżki rozwoju marki. Działalność firmy Allview została również doceniona przez środowisko międzynarodowe poprzez nominację marki w raporcie Londyńskiej Giełdy „Najlepsze firmy, które inspirują Europę”.

 

“Naszą inspiracją są nasi klienci, którzy w nas uwierzyli i kupili nasze produkty. Demonstruje to proces naszej ewolucji oraz to, że możemy konkurować w nowym segmencie rynkowym, w innej lidze. Zainwestowaliśmy dużo naszej wiedzy i wiele innych zasobów w nowe produkty serii Infinity oraz w tworzenie asystenta głosowego. Po przeprowadzeniu wielu badań doszliśmy do wniosku, że europejscy użytkownicy potrzebują asystenta z którym będą mogli dokonywać interakcji w ich ojczystym języku. Uważam, że udało nam się stworzyć potężny oraz skuteczny produkt na lokalny rynek” mówi Lucian Peticila, założyciel Allview.

 

W pierwszej fazie, zespół Allview zintegrował najbardziej potrzebne funkcje, niezbędne podczas jazdy samochodem lub gdy użytkownik potrzebuję błyskawicznie wykonać jakąś czynność bez pisania. Nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjami, dlatego nasz asystent będzie szybko ewoluował. Użytkownicy, którzy kupią nowe telefony wyposażone w asystenta głosowego będą stale cieszyć się jego funkcjami, jako że firma jest gotowa wypuszczać nowe wersje asystenta.

 

“Znajdujemy się w punkcie, w którym jesteśmy w stanie rozwijać asystenta głosowego w dowolnym kierunku, włączając w to dodawanie nowych europejskich języków, dla innych rynków”, dodał Lucian Peticila.

 

Wersja beta asystenta dostępna będzie na dwóch nowych telefonach, X4 Soul Infinity wyposażonego w najnowszej generacji wyświetlacz o przekątnej 5.7” oraz X4 Soul Infinity Plus z 6-calowym wyświetlaczem. Pełne specyfikacje nowych urządzeń zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych kilku dni.

 

Znak towarowy Allview X4 Soul Infinity został zarejestrowany Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

 

 

 

źródło: allview

2 myśli na temat “Allview wprowadza na rynek swojego pierwszego asystenta głosowego

 • 05/10/2017 o 09:54
  Permalink

  Trzymam się od tego typu wynalazków jak najdalej, rumuńska marka, chińskie telefony i polski rynek zbytu …

  Odpowiedz
  • 09/11/2017 o 12:16
   Permalink

   Jak dla mnie telefony (przynajmniej te droższe – tańszych nie próbowałem) są kozackie, jeżeli chodzi o jakosć, mogli by popracować nad ilością dodatkowych funkcji, ale jeśli komuś zależy na niezawodności – to polecam z czystym sumieniem, a na „wynalazkach” się znam, miałem myphone, kruger and matz, goclevera 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *