Abonament sześć miesięcy za darmo w ofertach Plusa!

Na święta Plus rozszerza swoją dotychczasowa promocję z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Od teraz można przez sześć miesięcy nie płacić za każdy abonament, niezależnie od jego wysokość! Już od 7 listopada dostępne będą nowe promocje Plus Abonament i Plus dla Firm z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty!

 

Teraz każdy abonament 6 miesięcy za darmo!

W głosowych ofertach Plusa wszystko jest bez limitu. Rozmowy do wszystkich na komórki i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu w każdej taryfie oraz Internet. A do tego każdy abonament jest teraz sześć miesięcy za darmo. Zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i małych firm SOHO.

abonament

Świąteczna promocja Plus Abonament i Plus dla Firm z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo:

  • Dla klientów podpisujących nową umowę, przedłużających dotychczasową lub przenoszących numer.
  • Z każdym wybranym abonamentem.
  • Dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży.
  • W Plus Abonament w promocji elastycznej dodatkowy pakiet internetowy 36 GB na cały czas umowy.
  • Uprawnia do rozpoczęcia Programu smartDOM oraz w ofercie Plus dla Firm do rozpoczęcia Programu smartFIRMA i otrzymywania rabatów na kolejne usługi Plusa, Cyfrowego Polsatu, PlusBanku i oszczędzenia na rachunkach domowych lub firmowych.
  • W ofertach wielosimowych promocja jest dostępna dla wszystkich ich rodzajów, przy czym benefit dotyczy tylko karty głównej.
Sprzęty w supercenach na gwiazdkowe prezenty!

Świąteczna oferta to oczywiście także bardzo atrakcyjne sprzęty, którymi można sprawić prezent sobie i swoim najbliższym. Wśród urządzeń dostępnych w ofercie abonamentowej Plusa do wyboru w sprzedaży ratalnej są między innymi:

  • Wyjątkowy zestaw na święta, czyli telewizor Samsung Smart TV 55″ UE55NU7452 i smartfon Samsung Galaxy A7 w ofercie Plus Abonament.
  • Supertelefon Samsung Galaxy S9+ z 6,2-calowym podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem  Super AMOLED Infinity. Mający 64 GB wbudowanej pamięci i 6 GB RAM w ofercie Plus dla Firm.
  • Dwa najnowsze smartfony od HUAWEI z czterema aparatami wspomaganymi sztuczną inteligencją.  HUAWEI Mate 20 oraz HUAWEI Mate 20 lite w ofercie Plus Abonament oraz Plus dla Firm.
Oferta Plusa to także wyjątkowy i zróżnicowany wybór usług dodatkowych.

To przede wszystkim Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM umożliwiający oglądanie wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, który jest dostępny w cenie abonamentu za 70 zł. A w pozostałych można dokupić. Na promocyjnych zasadach klienci mogą też korzystać z serwisu rozrywkowego IPLA. Oglądać filmy i seriale dzięki usłudze HBO GO. Słuchać muzyki i pobierać utwory z Plus Music. Klienci firmowi mają do wyboru całe portfolio usług wspierających biznes. Mogą skorzystać między innymi z takich usług jak Doradca Biznesowy, Centralka Firmy, Ochrona Internetu czy Serwis wyświetlacza.

 

 

 

 

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *