50% więcej do doładowania na Walentynki w Plusie!

50% więcej do doładowania to walentynkowa promocja Plusa dla użytkowników usług na kartę. Z nowej promocji można skorzystać tylko 14 i 15 lutego, a wystarczy doładować konto za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego kwotą od 30 zł do 99 zł. Mogą z niej skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.

Zasilenie konta w kwocie od 30 zł do 99 zł należy dokonać na

www.plus.pl/doladujonlinewww.doladujplushbezlimitu.plwww.doladuj.plus.plwww.facebook.com/pluswww.bm.plwww.doladowania.plwww.doladowania.payu.plwww.agadka24.plwww.tutajdoladuj.plwww.mpay.pl . Jak również poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, BGŻ BNP Paribas,Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe. Jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA. Ewentualnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor . A także aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Promocja 50% więcej do doładowania na Walentynki trwa dwa dni – 14 i 15 lutego 2018 r. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża ważności konta.

 

 

 

 

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *